Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy meglévő windows 10-re...

Egy meglévő windows 10-re elkezdek rátelepíteni egy másik windows 10-et mi történik?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy a windows 10 egyszer csak meghalt,de a fájlok fontosak rajta és nem akarom hogy elvesszenek,próbáltam bootolható pendrive-al javitani de nem men,ha megpróbálom rátelepíteni a windows-t ugyan úgy a C meghajtóra történik valami?megmaradnak a fájljaim?

2017. júl. 11. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Telepítésnél elvileg van ilyen lehetőség, hogy "maradjon ép a jelenlegi fájlrendszer".

Ilyenkor egy másik Windows mappába települ az új oprendszer.

2017. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap megnézem/megpróbálom :)
2017. júl. 11. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet oldani máshogy is. Csinálsz egy portable windowst vagy live linuxot és átrakod másik partícióra a fontos fájlokat aztán formázod a C-t amin a rossz win10 van és telepítés után mindent visszaraksz oda. Biztosabb mint így oda telepíteni törlés nélkül szerintem.
2017. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,nézegettem ezt az Ubuntu linux dolgot caak sajnos nem értem/vagy nem tudom megérteni hogy pontosan hogyan is kellene ezzel a dologgal megoldanom,tudatlanúl meg nem merek neki álni nehogy nyoma vesszen a fájloknak a tudatlanságom miatt,még annyi,hogy ha betugom másodlagosnak a winyot akkor látnom kellene a particioit annak a winchesternek is?
2017. júl. 11. 23:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Valakivel a családban, vagy a haveri körben kell kooperálni.

A gépből szereld ki a winyót, és külső vinyóként csatlakoztasd egy működö géphez és mentsd le róla a fontos fájlokat.

Aztán vissza a saját gépedbe, formázd, telepíts, és ha kész minden, akkor ugyanúgy kiszerelve a gépből, vedd vissza a lementett állományokat.

2017. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 db winchesterem van,és a másikon is van windows 10,azzal indítom,a másikat bedugom másodlagosként,de az a baj nem látja és így nem tudom lehuzni az adatokat
2017. júl. 13. 08:55
 7/12 anonim ***** válasza:
SATA csatlakozású ugye? Akkor csak rákötöd és biosban beállítod melyik legyen elsődleges. Ha meg régebbi akkor nézz utána hogyan kell a jumpereket állítani hogy jó legyen. Általában a HDD-n magán feltűntetik ezt de ha nem is utána tudsz nézni a neten.
2017. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen SATA-s,annyit tudsz segíteni körűlbelűl bioszban mit keressek?(név)
2017. júl. 13. 19:07
 9/12 A kérdező kommentje:
17:36 hatalmas zőld pacsi,sikerűlt,köszönöm :)
2017. júl. 13. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit. Gondolom már a telepítés után válaszoltál. Amúgy csak úgy ok nélkül behalt a win10? Ilyenről sem hallottam még. Nem volt előtte valami hardver csere reinstall nélkül (amihez ugye nem árt pl alaplap)? Vagy valami program ami okozta ezt? Esetleg vírus? Érdekes dolog azt meg kell hagyni és még csak most szúrt szemet a kérdésed ezen része :D
2017. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!