Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Speakboard-ot használ valaki...

Speakboard-ot használ valaki Windows 10-en?

Figyelt kérdés

Elérkezettnek láttam az idejét, hogy feltelepítsem a Windows 10-et a már korosodó 7 helyére. Eddig minden szép és jó volt, viszont, ez megváltozott, mikor elindítottam a speakboard portable változatát. Illetve az indítás látszólag zökkenőmentes volt, de ahogy a vágólapra másoltam a felolvasni kívánt szöveget, nem történt semmi. (ekkor olvasta volna fel a vágólapról) Másik észrevétel, hogy a beállítások menüben a "megjelenítés" fülre kattintva a program összeomlik. Kompatibilitási módot próbáltam, végig mentem XP-től a 8.1 ig mindenen.

Valaki találkozott már ezzel a problémával?



2018. nov. 7. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem igazán a programot, mire használod pontosan? Csak mert lehet, hogy egy képernyőolvasó is ki tudná váltani, ennyi alapján amit írtál.
2018. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A program lényege, hogy a vágólapra másolt szöveget felolvassa.
2018. nov. 8. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:

A képernyőolvasóval el lehet indíttatni a folyamatos felolvastatást, csak itt a gond, hogy addig nem csinálhatsz mást, nem mehet el a fókusz. Ha ez így ok, akkor indítsd el pl. a windows narrátorát. A használatára, tehát a billentyűparancsaira keress rá.

Ha ez nem jó, akkor tudok ajánlani ingyenes programot amivel szövegből mp3-at készíthetsz pillanatok alatt.

2018. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A speakboard-nak pont ez volt az előnye, hogy csak a kijelölt szöveget olvasta fel és a háttérben elfutott. Természetesen meghallgatok más programokat is, de alapvetően a speakboardot szeretném működésre bírni
2018. nov. 8. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért itt hagyom a linkjét, végszükség esetén még jó lehet


[link]

2018. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom mindenképp :)
2018. nov. 9. 02:01
 7/9 anonim válasza:
Szia! Látom h régi a kérdés, sikerült valahogy megoldanod a problémát? Igen, lehet Windows 10-re telepíteni, valaki egyszer elmagyarázta, de már nincs meg h hogyan :(( neked sikerült esetleg rájönni?? Win 7-en neked jól működött?
2019. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok: nagyon hálás köszönet, ha válaszolsz!!!
2019. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos úgy ahogy gondoltam, nem sikerült működésre bírnom, mint ahogy natívan tudtam futtatni egy portable változatot windows 7 rendszeren. Viszont egy wm ware (virtuális számítógépre) telepített w7 op rendszer alatt már elfut a speakboard. Ha gondolod meglesem, hátha negvan még a linkje a portable változatnak, ami fut win7-en
2019. ápr. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!