Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-t a Microsoft...

A Windows 10-t a Microsoft miért akarja így elrontani?

Figyelt kérdés

Tele van sok frissítés hibával, ezt már sokan tapasztaltuk.


A gépház, a start menü, most már a fájlkezelő is fekete lett. Ez nekem tetszett is.


De ez már nem, ezek miatt kénytelen leszek visszaállni Windows 7-re vagy Linux-ra.


Microsoft miatt fog tönkre menni sok embernek a szeme, fel b..ta az agyamat ez a mai hír: [link]

Fekete témát el is lehet felejteni, úgy vakítsa majd sok ember szemét a tálca is, kíváncsi leszek hányan fognak meg vakulni ezek miatt.

Undorító ge....i cég ez mindent el ront, a Skype is stb, amihez hozzá nyúl, vagy csinál új dolgot pl. Win10, meg régen a mobilok, mind sz..ok voltak.


Én szemem nem bírja hogy fehér bármi is, nálam minden fekete, még az oldalak is.

Meg szeretem a fekete sötét témát.



2018. nov. 15. 18:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Meg olyan gondom is volt, mikkor raktam fel a win10-t hogy telepítés közben el ment a kép, akkor vártam el mentem kajolni, de akkor se volt kép, reset után kezdhettem előröl. Nagybátyám gépén is ez volt mikkor fel raktam neki.


Miért volt ez?

2018. nov. 16. 19:24
 12/19 A kérdező kommentje:
2018. nov. 16. 20:21
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekem csak 8.1-hez van driver az alaplaphoz, így hiába rakom fel hibát ír ki, de az intel-hez van driver fel is rakja.

Lehet nekem ezért vannak mindig hibák?


Nagybátyámnak meg csak win7-hez vannak, és néha el megy a kép pár mp-re, a hang meg ropog neki.


Szerintem neki és nekem ezért vannak gondok. Informatikus haveromnak sosincs baja a win10-el, de ő fejlesztett gépet.

Én meg 2014-be vettem gépet vadi újan, de az alaplap 2013-s.

2018. nov. 17. 11:11
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy az a probléma, hogy nem támogatott rendszert használsz régi hardvereken, és ezért nem tud normálisan futni. Egyértelmű, hogy ha a konfigurációd nem kezeli jól a Windows10-et, és te mégis erőlteted a használatát, valahol ki fog bukni és hibaként jelentkezni az eltérés.

Nem a Windows rossz, hanem a környezet amiben használni próbálod.

2018. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)



Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz


Procihoz van driverrem de alaplaphoz nincs. Nem tudom mit csináljak. Ki dobni meg nem akkarom mert még működik.


Szerinted mit csináljak?

2018. nov. 17. 11:26
 16/19 A kérdező kommentje:

DVD driver lemezről sikerült fel tennem a hang drivert, csak most a tálcán nem tudom váltani a hangszórót és a fejhallgató között, most előlapi fejhallgatón hallgatom a zenét, de mégis azt írja hangszóróról szól.

Így kénytelen vagyok ki húzkodni a fejhallgatót minden nap.


Feladom az egészet.

2018. nov. 17. 20:37
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyit keresnéd a megoldást a vérpisti gondjaidra, amennyit fosod itt a pergamen hszeket, rég te segítenél másoknak testreszabni a húgyos irodagépüket.
2018. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Mit lehet ezen még elrontani, amikor a csempéktől kezdve az első perctől pocsék! A háttérben frissitése dühítő, helyettem akar gondolkodni, időnként visitozik. Nem szeretem.
2018. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tp-link tp válasza:
100%
Ezt nem bírtam röhögés nélkül... xD xD xD Hogy lehet valakinek ennyire sötét odabent???Arról nem is beszélve, hogy fogalmad sincs bizonyos dolgokról!!! xD én mýr nem birom... Istenem gyere le!
2019. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!