Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10, azonnal bezáródik...

Windows 10, azonnal bezáródik a Microsoft Store, megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 10 pro 64bit.


Eddig tök jó müködött ,ma már állandóan bezáródik amint meg akarom nyitni. Elkezd betölteni aztán kilép.


Olvastam,hogy meg kell nézni nincs e rendszerfrissités,volt, le is töltötte, ujrainditás is volt,de nem lett jobb.

Sok helyen irták,hogy nézzem meg az időzónát ,de az is oké.

Ujratelepitettem (Powershellel) a Store-t ,de semmi.

Toroltem az adatokat ,de semmi.


Megoldás?



2018. okt. 31. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Windows 7-t vagy 8.1-t vagy Linuxot használj, mert a 10-s semmit nem ér, nekem át állított mindent, nem volt hang, videokártya drivert fel se rakta telepítés közben, így resetelni kellet a gépet. A merevlemezeimet rongálta meg tele írta hibákkal mappákat írt át, kékhalál lefagyás lassúság a frissítések miatt.

Mindjárt az unokaöcsém el mondja a ismerősei gondjait a fo...os hugy..os 10-el.

2018. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok az unokaöcsse.

Hát... van pár indokom rá. 1.Az energia zabálása: Túl sok energia kell neki:ram min 8gb hogy jól fusson hdd kötelező mert az ssdt pikk pakk ki nyírja.Egy jó processzor kell nem mindegy mert akár processzort is nyírhat!Azért kell egy mai processzor szükséges hozzá.Van pár ismerősöm most mondok egy pár történetet.1.Az ismerősömnek volt [WIN10]


Egy i7 egy 1000gb ssd 2000gb hdd nvidia geforce 750ti 4gb 64gb rammja minden kiváló volt de egyszer csak rányomott hogy frissíti a winfosra és 1héttel késöbb le égett az alaplap az egyik 32gb-s ramm és a videókártya a proci szerencsére túl élte.A winfos szépnek szép de a pendrivednak nem fog sokáig tartani az élettartalma.Ja és az a sok frissítés.Több frissítés van készítve winfosra mint pl...Xbox játékok xD A legjobb Windows a 8.1!![I'M 8.1 FAN]:)

2018. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen jo a Win10 ,2Gb rammal,10 éves procival és 512mb-s videókártyával tökéletesen fut,játszani is szoktam rajta,régebbi játékokkal. Tetszenek az alkalmazások is. Most először van vele problémám.

Az alaplap leégést nem igazán sorolnám a Windows10 hibáihoz.

2018. okt. 31. 20:54
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Bementünk az ismerősömmel az informatikus bóltbokba és mindegyikbe azt mondták azért égett le mert a windows fos(10) rosszól álította be!
2018. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A rendszer alapjaraton nem teszi tonkre a gepet. Az mar mas kerdes ha itt-ott fel voltak huzva a dolgok es attol "egett" le.

Engem tovabbra is megoldas erdekelne a megoldas.

2018. okt. 31. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Te hülye vagy kérdezô, már bocs

Ha villog folyamatba a hdd leded akkor tudod terheli a hdd ssd.

2018. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mibajod?😅 A ledet ne keverd ide ,az szinte semmit nem fogyaszt,nem fog miatta leegni a gep. Ha hdd-rol van szo ,hogy jon ide az ssd?
2018. okt. 31. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj hogy vilog egésznap, és néha meg állás nélkül világit, ez ssd-vel és hdd-vel is, win7-en nem csinál ilyent.

Elég kicsi videókártyád van.


Mi csak segítenni akartunk hogy a win10 frissítései okozhatnak gondott.


Na pá te fekete kutya. :)

2018. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Ezzel a két válaszolóval (vagy igazából csak egy?) ne foglalkozz.


Próbáltad már a többi dolgot amit Googleban lehet találni?

Mert többet is írnak, úgy tűnik nem olyan ritka probléma ez.

[link]


Pl. Ez:

[link]

2018. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoztam. A Hdd ledek villogasa egyebkent csak azt jelzi ,hogy mukodnek😄


Igen ,probaltam ,sorra nezegettem a forumokat/videokat,mindent megcsinaltam ,hiba nelkul vegigmentek a folyamatok,de semmi ,ugyanugy bezarodik.

Epp most csinalom az alaphelyzetbeallitast ,ennek meg kell oldania :D

2018. nov. 1. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!