Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nálatok hogy néz ki a tojásos...

Nálatok hogy néz ki a tojásos pizza?

Figyelt kérdés
A mi városunkban van kb 3-4 hely, ahonna lehet pizzát rendelni. Persze mindenhol kicsit más, a választék bőséges. Több olyan pizza is van, amin szokott lenni tükörtojás. Amikor régen pizzát rendeltünk (rég= 10-15 éve) akkor még ha tojás volt rajta akkor kb 3 tükörtojás volt elosztva. Most meg vagy az egyik oldalára, vagy a közepére raknak egyet. Ennek mi értelme? Így vagy jut egy falat tojás minden szeletre, vagy jut összesen 2 szeletre, a többire nem. Ahonnan ti rendeltek pizzát, ott hogy szokás? Kíváncsi lennék, hogy csak a mi városunkban van ez a hülye szokás, vagy más váosokban is?! :D

2018. szept. 27. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
én pont tegnap gondoltam tojásos pizzára, még sosem láttam de a tükörtöjás eszembe se jutna, én főtt tojást tennék rá aminek a széle ropogósra sülne mint a rakottkrumplinál
2018. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jó a tükörtojás is rajta :) Egyébként főtt tojást is szoktak persze, azt nyilván könnyebb elosztani igazságosan.
2018. szept. 27. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor régen pizzát rendeltünk... akkor kb 3 tükörtojás volt elosztva. Most meg vagy az egyik oldalára, vagy a közepére raknak egyet. Ennek mi értelme?"


Az az értelme, hogy 3 db tükörtojás kb. 100-120 ft, 1 db pedig 30-40 ft.

Amúgy én nem szoktam tojásos pizzát rendelni.

2018. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 tükörtojás középen szintén.
2018. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan rendelni szoktam, ott a közepére ütnek egyet, de mivel nem szokták felvágni kiszállítás előtt, ezért, ha nem a légközepén van, akkor úgy vágom fel, hogy valamelyik "fél pizzára" kerüljön a nagyja, és akkor vannak "tojásos szeletek", és "nem tojásos szeletek". Bár amit én rendelek, az nem klasszikus tojásos, vagy "ham & eggs" pizza, hanem egy elég "extrás" feltétű pizza, amire kerül egy tojás is.
2018. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván 3 tojás drágább, mint 1, de akkor legyen drágább, bánom is én... De veszel egy pizzát 1600-700 forintért, azért abba beleférne szerintem.Igaz lehet plusz feltétként kérni, de az +250 forint/ feltét. Plusz 2 tojás 500-ért? Értitek...
2018. szept. 28. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon is értem - látod, ezért írtam, hogy nem szoktam tojásos pizzát rendelni :-) (3-as vagyok)

Először még azt is le akartam írni, hogy tükörtojást én is rá tudok ütni a pizzára - ergo meg tudom magam is csinálni - de aztán kitöröltem, nem mertem leírni, mert féltem, hogy megköveznek a pizzarajongók :D


Amúgy, ha pizzát szeretnék enni, van a nagy áruházláncokban fagyasztott, 4 kicsi 800 ft, hazahozom, ha akarom feljavítom azzal, ami nekem tetszik (de anélkül is ehető), sütőbe be, oszt jónapot :-)

2018. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a megkövezős fajta kommentelő :D Ha ízlésről van szó, meg pláne! Nekem pl nem jönnek be a bolti pizzák :/ Nem ettem még olyat ami tetszett volna, ha meg még fel is kell javítani az már nagyon mscera nekem.
2018. szept. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!