Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement laptop windows...

Tönkrement laptop windows 10-ét el lehet adni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy regelve vannak a hardverek a licenszemhez a gépemből de akkor ilyenkor megy a kukába a géppel együtt? Nincs valamilyen megoldás? Mert boltban egy Home premium 38 ezer. Valakinek csak kellene tán olcsóbban.
2018. nov. 25. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dobozos, önálló W10-ed van, akkor nem adhatod el, mert ahhoz a géphez tartozik.
2018. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lemezen van a telepítőd? Nekem még xp-vel volt meglepő tapasztalatom.

Dell Latitude-ra volt feltéve OEM verzióként, ahhoz járt eredileg. Később egy Dell Vostrora is felment, regisztrálta magát. Hogy ez most a te esetedben működhet-e win10-zel?...

2018. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Win 7 volt frissítve 10re anno. Szal akkor bukta. Az uj gépemen van amúgy csak ezt gondoltam pénzé tenni. :)
2018. nov. 25. 09:53
 4/7 anonim válasza:

Nem, nem tudod eladni, pláne, hogy w7->w10.

Másik, az a 1% akik legálisan aktiválnak win-t, igen nehéz lenne megcéloznod.

2018. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül jóval olcsóbb az egy géphez kötött oprendszer!
2018. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy win10 home nem mindenhol 38ezer

Lehet azt olcsóbban is kapni.

Eladni nem lehet és nem is legális

2018. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksi. Világos. Kár hogy így elúszhat egy licensz. Valahol benne van a pakliban, hogy bármely gép tönkremehet és vegyél másikat.... mert lássuk be alaplapot nem cserélsz 11 éves gépnél már.
2018. nov. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!