Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ezek a programok...

Szerintetek ezek a programok jó védelmet nyujtanak a gépemnek?

Figyelt kérdés
avast 5 és comodo firewall
2010. jún. 26. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
relatíve igen , de beállítás kérdése , szigorú védelmet választva lehet bátrabban felmenni ismeretlen oldalakra, megfertőződés veszélye csekély lesz , viszont átlagos biztonsági szint beállítással , már kevésbé vállalható ilyen rizikó , de ez mindegyik vírusirtóra is tűzfalra egyaránt érvényes .
2010. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Comodo nagyon jó, de nem akarod inkább annak a vírusirtóját?
2010. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én úgy halottam hogy ez a kettő kombinálva a legjobb most ezek vannak fenn és még idáig semmi vírus
2010. júl. 5. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?? Senki nem tudhatja, van-e vírusa...
2010. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húúú ez valami király kombináció:D Ezt a kettőt együtt sokan ajánlották meg videókban is láttam a youtubeon. Nekem is ez van meg:D A Comodo megvéd a behatolásoktól az avast meg a vírusoktól. Nem is akadnak össze, semmi gubanc nincs.
2010. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jó az avast!... Nagyon sokat átenged! S a teszteken se szerepel jól.

Virustotal linket is, ha látok, ált. az avast az egyetlen a nevesebbek közül, amelyik nem ismeri fel a kártevőt.

Háziteszteket (már ha így hívják a letölthető tesztcsomagokkal való tesztelés) is láttam, gyalázatos eredményeket ért el.

2010. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem Eset Smart Security volt fennt, és tudod hogy megfertőzte a gépemet? Iszony dühös lettem, és így fel lett téve az xp helyére a windows 7 és most a windows 7 alatt csak az avast fut és tökéletes :). Bár tört windows 7 de majd hamarosan veszek eredetit XD:D
2010. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19:44-nek szól!

Te *di*ta vadb*rom! Nem azokat a nyavajás teszteket kell nézni mert az baromság. Össze vissza írkálnak be mindent ami nem is igaz. Tudod hogyan lehet igazán letesztelni egy programot? Ha felteszed az otthoni gépedre és kb 2 hónapig fenn van. Na az már igazi teszt. Ja és tudtommal egyik vírusírtó sem legjobb annak a sz*ros esetnek is vannak gyenge pontjai sokkal több mint az avastnak. Egyébként meg az avastnál be lehet állítani a heurisztikus érzékenységet és a kód emulálást. ezzel lehet szabályozni az észlelést is.

2010. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!