Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be? (Bővebben...

Hogyan állítsam be? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy feliratot, és úgy mentette le, hogy amint kicsomagolom, egy jegyzettömb nyissa meg, így nem tudom hozzáadni a filmhez. Hogyan állítsam be, hogy eredeti formátumába töltse le a feliratot?
2010. jún. 26. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tehát amint kicsomagoltam a fájt, így mentette le:


[link]

2010. jún. 26. 18:54
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az nem látszik, hogy mi a fájl formátuma. :) Leírnád?
2010. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a képről pont nem derül ki, hogy mi a fájl eredeti kiterjesztése. egyébként meg lejátszón belül kell hozzárendelni a videóhoz. egyébként esetleg ajánlom a vlc media player-t, az könnyen kezeli a feliratokat is. pl total commander-ben simán át tudod írni a kiterjesztést, ha az a gond
2010. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsánat :D SRT fáj.
2010. jún. 26. 19:01
 5/11 A kérdező kommentje:
*fájl.
2010. jún. 26. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond. :) Ha letöltöd pl a fent említett lejátszót, vagy mondjuk a Media Player Classic-ot, akkor azok megnyitják az srt fájlt gond nélkül. Ha egy mappában van a filmmel akkor tán még automatikusan is. :)
2010. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) de a DivX miért nem nyitja meg? ezt írja ki: [link] (bár nem tudom mennyi köze van hozzá...) és a WMP sem nyitja így? miért nem? :O de megpróbálom az emlitettekkel :D
2010. jún. 26. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek? A Divx is meg a Win Media Player is hülye mint a szög. :P A Media Player Classic a párom gépén még azt is lejátssza, amit más semmi, szóval elég univerzális kis holmi. :P
2010. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
divx-nek vmiért nem ízlik a file, wmp alapból meg... hát én nem használom évek óta... :D
2010. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
húhaa. :D letöltöttem a VLC media playert remélem jó lesz. köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 26. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!