Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A futó háttérprogramokat hol...

A futó háttérprogramokat hol tudom megnézni, és azok törölhetőek?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy lassítja a gépemet-tény elég lassú.

2018. nov. 28. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobb katt windows ikon start menü > feladatkezelő (vagy ctrl-alt-del és ott feladatkezelő)

(teljesítmény fülön erőforrás figyelő -t is megnyithatod további részletekért)

2018. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

"és azok törölhetőek?"

Gondolod, te jobban működnél vérkeringés, légzés, idegműködés nélkül? Attól, hogy valami háttérprogram, még lehet létfontosságú a rendszer számára.

2018. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én nem értek hozzá azért kérdeztem/azt hittem valami felesleges program is fut-mivel kiírta ezek lassítják a gépemet----szép napot
2018. nov. 28. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, azért van ami felesleges lehet, illetve érdemes megnézni ami 20% felett van.

Ha a tiworker az, akkor valami update során elszúrodott, ahogy tudom. De lehetnek éppen frissülő programok is.

2018. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a leggyakrabban a béna fajta vírusírtók meg az adatbányász vírusok vagy oldalak lassítják le.
2018. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Avast és a Malwarebytes van fent és a McAfee webadvisor
2018. nov. 28. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, de ha bemész a feladatkezelőbe és rámész a cpu oszlopra, hogy az alapján rendezze,akkor látod mi eszi a legtöbbet ..
2018. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!