Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a bugos vacak LibreOffic...

Mi ez a bugos vacak LibreOffice néven?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az újat, telepítettem, de nem hajlandó csak Tiszta lappal indulni, nem ismer más formátumokat se? Nem nyit meg mindent, nem kompatibilis? Akkor mi a fenének? Elkúrták!

2018. dec. 7. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

A helyett, hogy hőbörögsz, talán kifejthetnéd:

* milyen operációs rendszeren

* milyen verziójú Libreoffice

* milyen kiterjesztésű dokumentumokat nem nyit meg (ha esetleg nem privát dokumentumról van szó, megoszthatnád velünk, hogy lássuk, hogy másnak megnyitja-e)

* előző verziónál fennállt-e a hibajelenség

2018. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DjImipapa ***** válasza:
100%
Fingod nincs semmiről. Vagdalkozol, de részleteket nem közölsz.:)
2018. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

"...nem kompatibilis"

Tényleg nem. Legalább is, Veled...

2018. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sablonokkal indul az új is. Honnan töltötted le?
2018. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen vele semmi baj. Nálam tökéletesen működik.
2018. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előző egy régebbi verzió volt, az rendben működött. Windows7 Home 64 bites operációs rendszer, particionált valódi. A védelem Eset Internet Security11. Megnyitva egy meglevő fájlt (mentve MSOffice 2003-ra Writerrel), azt írja ki, nyissam meg csak olvasásra, vagy Tiszta lap. Az előző verzió SOHA nem szórakozott.
2018. dec. 8. 15:56
 7/9 A kérdező kommentje:
A www.libreoffice.hu oldalról töltöttem le a két fájlt.
2018. dec. 8. 15:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Újratelepités után nekem is ezt tette először, aztán beállt normál üzemmódra. Nyiss meg egy Writer, egy Calc és egy Impress fájlt. Ezek után már nem szórakozik.
2019. febr. 28. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez idáig nagyon kevés egy rendes hibajelentéshez.

Szóval:

* milyen verziójú - említesz egy "régebbi verziót" meg egy "újat" Libreoffice-okról van szó?

* mit értesz azon, hogy "más formátumokat se" ismer?

* mit tartalmaznak a "MSOffice 2003-ra Writerrel" mentett fájlok?


Ugyanis ahhoz hogy a hibát reprodukálni lehessen, pontosan látni kellene, hogy melyik verziók közötti migrálás kapcsán merül fel a probléma, és milyen állományok kapcsán.


A Libreoffice hibabejelentő oldalán - mint az összes nagyobb projektén - is pont ugyanezt az igényességet várják el a hibabejelentőktől:

[link]

2019. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!