Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Steamról telepíteni...

FEKIBALI kérdése:

Hogy kell Steamról telepíteni a CS:GO-t?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam a Steamre, hogy letöltsem a CS:GO-t, ami ugye pár napja már ingyenes. Na most lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de csak azt adja ki, hogy "Játék indítása", és ha rámegyek, akkor kidob egy ablakot, hogy van-e Steamem. Mivel már letöltöttem, rámentem arra, hogy "Igen, telepítve van a Steam", de hiába kattintok rá egyszer, kétszer, négyszer, akkor se reagál rá semmit, ugyanaz marad a képernyőn. Légyszíves, segítsetek!

P.S.: Csak pár napja regisztráltam, gondoltam, talán emiatt nem tudom letölteni, de nem ír ilyesmit. Pedig vannak olyan funkciók, amiket még nem tudok használni, de nem írja, hogy egy ingyenes játék letöltése nincs köztük.

Előre is köszi a válaszokat!



#Counter-Strike #CS:GO #Steam #CS:GO letöltése Steamről #Cs:go letöltés
2018. dec. 10. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne a böngészőből indítsd el a telepítést, hanem a kliensből.
2018. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kliensből kérlek, a kliensből!
2018. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Karesz Homm válasza:

Ha rámentél arra hogy igen van steamem, akkor lenn, megjelenik egy ablak, arra rámész, ott beírod a fióknevedet és a jelszót és utána már mennifog.

Remélem tudtam segíteni!

2020. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!