Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skypeon ez miért van vagy mit...

Skypeon ez miért van vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval a skypeon rá lehet keresni emberekre. Én rákerestem 1-2 személyre, meg rákattintottam a profiljukra, csak kíváncsi voltam, hogy azok-e akiket én ismerek vagy mások ugyanilyen névvel. A profiljukat megnéztem, de nem is hívtam őket és nem is írtam. Közben oldalt megjelentek a "beszélgetések" és ott volt 2 ismerősöm akikkel beszéltem már skypeon illetve ez a 2 másik ember is akinek csak megnéztem a profilját, de nem kommunikáltam velük. Mikor oda klikkeltem, kiírta hogy "beszélgetés törlése" meg hogy csak nekem törlődik a beszélgetés másoknak nem. Végül töröltem amúgy. De ha annak a 2 embernek nem írtam semmit, meg nem is hívtam, akkor miért veszi beszélgetésnek?Nem is jelöltem ismerősönek.

2018. dec. 13. 00:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Mivel amúgy beszélni nem akarok velük, ezért remélem nem kapnak semmi értesítést róla, hogy megnéztem őket mivel nem is írtam semmit.


Az egyikőjük mondjuk lehet már amúgy is ismerősöm csak másik profillal de különben se akarok senki új embernek írni meg hívni meg nem vagyok rájuk kíváncsi.

Ugye nem kaptak valami értesítőt erről?

2018. dec. 13. 00:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet minden kontaktnál, meg akit megnézel, automatikusan előjön ez az opció függetlenül attól, volt -e kommunikáció vagy sem, ezek szerint a program nem nézi hogy volt -e kommunikáció csak felajánlja e lehetőséget.

Szerintem nincs jelentősége.

2018. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van tudni, ki nézegette profilját.

Számodra érdektelen az illető, ettől függetlenül őt érdekelheti, ki és mikor kiváncsiskodott utána.

2018. dec. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!