Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Divinity Original Sin 2-höz...

A Divinity Original Sin 2-höz készül magyarosítás?

Figyelt kérdés

#magyarosítás #RPG #Original Sin 2
2018. dec. 13. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt. A Skyrim fordításán 18 ember dolgozott négy éven át, márpedig az egy sokkal ismertebb és populárisabb játék volt ennél.
2018. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%
A válaszoló jó nagy hülyeséget írt. Az hogy a Skyrimet LEFORDÍTOTTÁK, abból hol következik, hogy ezt NEM fogják? Ebben hol a logikai kapcsolat? Még ha azt írtad volna, hogy ha a népszerűbb XY játékot nem fordították le, akkor valószínűleg ezt sem fogják, abban még lenne logikai összefüggés. Mellesleg a Divinity 1-et is lfordították, szóval már itt bukik az egész érvelés.
2019. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

#2: Köszönjük a választ, csak nyolc hónapot késett. Azóta sem jelentette be senki a magyarítási szándékát, de remélhetőleg 5-10 év múlva el fog készülni.

(Amúgy fél év alatt bárki megtanulhat angolul olvasni, de ez más téma.)

2019. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
60%

Tökmindegy mennyi idő után válaszolok, attól még releváns a válasz. Kerestem magyarítást és ezt hozta fel a kereső. Pusztán a hibás logikai érvelésre akartam rámutatni. És igen, lehet, hogy nem lesz hozzá felirat, de az marhára nem abból következik, hogy a Skyrimet meg lefordították.

Mellesleg én is beszélek és nem féléves nyelvtudás szintjén, de nyilván sokkal egyszerűbb lenne magyarul, tekintve, hogy egy rakás szöveg van benne.

2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel mi a helyzet?

2019. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jda8fykd válasza:
Nem magyar szinkronos lesz hanem angolul lesz hozzá minden hol hang. A cikk arról szól hogy megváltoztatják a terveket.
2019. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
56%

Jön a magyarítás a 2. részhez! Na, ennyit erről a "kizárt, hogy lesz" okoskodásról.


[link]

2020. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amúgy kettes azért az teljesen más szint mint amikor valaki megtanul beszélni olvasni angolul meg amikor mindent meg ért egy hatalmas fantasy játékban mert ott aztán vannak kemény szavak és mondatok na meg a divinity esetében hatalmas szöveg mennyiség! sokkal több benne a szöveg mint a skyrimben!
2020. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Juhé, akkor két-három év múlva újra kommentelhetitek, hogy "jó nagy hülye vagy, egyes válaszoló, íme, itt a magyarítás"! Öt év alatt nem csak a felsőfokú angollal készülhetnétek el, de még a tolmácsvizsgát is letehetnétek. De sebaj, várjatok csak a sült galambra, hogy a szátokba repüljön. Minden kormányoldali és hazafias médiából az folyik, hogy a magyarok mekkora zsenik, közben meg egyetlen idegen nyelvet nem hajlandóak olvasási szinten elsajátítani. Észtországban az átlag polgár 2,5 idegen nyelvet beszél.
2020. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
65%

9-es:

Annyira bírom azokat, akik ELEVE angolt tanultak mondjuk az iskolában, vagy eleve kellett az angol a felsőoktatásban a diplomához vagy a szakmájukhoz és úgy pózolnak vele, mintha ezt ők "csak úgy" hobbiból, a körülmények kényszere nélkül megtanulták volna. Nem, te és a többi ember - de legalábbis az esetek 95%-ában - azért tanultad meg, mert így vagy úgy, de rá voltál kényszerülve. Igen, én is azért tanultam mert szükségem volt rá, ezt nem vitatom, de nem játszom az agyam, mintha az önérzetem motivált volna, tehát hogy mondjuk szégyelltem, hogy nem beszélek idegen nyelvet.


Mi van azokkal, akik mondjuk oroszul vagy németül tanultak, és teszem azt villanyszerelő a szakmájuk vagy olyan ahol abszolút nincs igény az idegen nyelv ismeretére? Komolyan elvárod, hogy az emberek "csak úgy" elkezdjenek tanulni egy idegen nyelvet, mert valami hülye berögződés miatt általános elvárás lett? Komolyan elvárod, hogy valaki néhány játék miatt több ezer órát és több ezer forintot beleöljön, hogy megtanuljon felsőfokon angolul.

De kérdezek valamit: te megtanulnál felsőfokú szinten svédül, ha lenne néhány téged érdeklő játék, ami csak svédül jelenik meg?

2020. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!