Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet hasznosítani a start...

Lehet hasznosítani a start gombot Ubuntun?

Figyelt kérdés
Ubuntu 10.04-et használok de windows billentyűzetem van. Van valami beállítás, hogy lehessen valamire használni a start gombokat.
2010. jún. 27. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van rá lehetőség, de ne kérdezd, hogy mi :)

Milyen amúgy a rendszer?

2010. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 czibles ***** válasza:

nekem gyorsbillentyű kombinációkhoz van ez beállítva. mode4 gomb néven fut itt.


mode4 + q = hangerő+

mode4 + a = hangerő-


és minden ami a környékén van és kényelmesen elérem bal kézzel, ahhoz a mode4 + valmit használom.


előzőnek:

én sokkal jobban szeretem, mint a wint-t, főleg úgy, hogy nemis játszom, csak nagyon ritkán. nem tudnék olyan opciót mondani, amiben a win nyerne a játékon kívül (de ez sem a linux hibája).

2010. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beállíthatod gyorsbillentyűnek, ahogy az előbb már mondták.

Nálam a win gomb + a + jel vagy a minusz jel állítja a hangerőt, win+tab egy másfajta ablakváltó (compizzal beállíthatod), win + c az xkill programé.... stb..

Számos haszna lehet még. Ubuntuban akármilyen billentyűkombinációval programokat is indíthatsz... akármit :)

2010. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A "mode4"-et, hogyan lehet beállítani a billentyűkombinációk közt? Mert ha megnyomom a start gombot nem történik semmi, a "mode4" szót meg nem engedi beírni mert az M betű már használatban van.
2010. jún. 28. 09:21
 5/5 czibles ***** válasza:

rendszer / beállítások / gyorsbillentyűk

nekem itt engedi rendesen.

am most ahogy nézem rájöttem, hogy rosszul emlékeztem, nem "mode4" hanem "mod4". bocs.

2010. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!