Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg lesz Windows 12?

Tényleg lesz Windows 12?

Figyelt kérdés
Egy vietnámi oldalon olvastam róla, hogy állítólag kiszivárgott vagy micsinált. Meg ebből már kiszedik a win32 alapú programok támogatást és minden program modern app alapú lesz rajta. Ez igaz lehet?

2018. dec. 14. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam róla. De ha már hallottam/olvastam is volna, ebből nem lehet válaszolni a kérdésre.


A Microsoft legutóbb azt mondta a Windows 10 lesz az utolsó és azt fogja frissíteni. Szerintem előbb-utóbb lesz új operációs rendszer ha a pc elég népszerű marad, de ha lesz is, az még gondolatban sincs meg.

2018. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról volt szó hogy win10 után rolling release és nem lesz külön új verzió?
2018. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Április elseje ;D

[link]

2018. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ebből már kiszedik a win32 alapú programok támogatást"

A Windows 10 S már most is elérhető és ilyen, viszont lehet upgrade-elni Pro-ra.


Win12 nem lesz, viszont várható még valami Windows 10 Lite, ami a ChromeOS-hez hasonló lesz (Chromebook-ok ellen indítják), csak nem linux, hanem Win10 alapon.

2018. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Windows 11 lesz?

Mert láttam róla videót.

https://www.youtube.com/watch?v=GksehGJccqQ&fbclid=IwAR1Zm8e..

2018. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen (már) van! Az utóbbi időkben jelent meg. Ez egy Linux alapú disztribúció (verzió), amely teljesen különbözik a Windows felépítésétől. Semmi köze nincs a Microsoftnak ehhez. Több hírportál is írt erről cikket. Főleg a Windows 7-ről való áttérésre való reklámával lett felkapva. Már CD-ken, és adathordozókon is árulják. Ha szeretnél megismerkedni a Linuxszal, akkor bátran nézz utána, a Windows alternatívaként. Rendkívűl jó a magyar közössége.
2020. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!