Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan vegyem meg Windows 10...

Honnan vegyem meg Windows 10 Pro-t vagy Home-ot? Melyik üzletből

Figyelt kérdés

Egyszerűen végignéztem már mindent de még mindig nem értem tisztán. Én egy Windows 10 Pro-t szeretnék de nem tudom hogy honnan vegyem meg. Ezt egy CD-n vagy USB-n szeretném megvenni egy termékkulcscsal. Láttam csomó olyan oldalt ahol csak e-mailban elküldik a kódot és ennyi. Na én nem ezt a megoldást preferálom. Lehetőleg 30 000 alatt legyen. Ha ennyi a alatt nincs ilyen ami megfelel igényeimnek akkor a jó a Home verzió is.

Ha találsz valamilyen normális oldalt, ahol megvehetem azt nagyon megköszönném.

Link az árukeresőből:


[link]



2018. dec. 17. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy kapj egy telepítőt, amit úgyis kukázhatsz 1-2 év után? Ha van licenced, jogtisztán letöltheted a lemezképet a Microsoft hivatalos weboldaláról, és készíthetsz belőle telepítőt DVD-re, vagy épp USB-s eszközre is. Ez fél évente frissül is, szóval nem kell frissítgetned telepítés után.


Ha a fentiek tudatában lemondanál a telepítőről, én ezt tudom ajánlani. Megbízható cégről van szó, és jogtiszta terméket kapsz. Kérheted postán, vagy akár személyes átvétellel is a licencet, ahogy neked tetszik.


[link]


Azért is merem ajánlani, mert már vásároltam tőle én is, bár én még akkoriban 7 licencet. Kérésre szerintem lemezre kiírt telepítőt is tud adni, de azért kérdezz rá.

2018. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Miért fontos, hogy kapj egy telepítőt, amit úgyis kukázhatsz 1-2 év után?"


Sőt, valószínűleg már a legelső telepítéshez is érdemes a legújabb iso-t letölteni, mert valószínűtlen, hogy a 1809-es verziót tartalmazza a CD amit adnak hozzá. Ha régebbi imageről telepít, akkor gyakorlatilag 2x fog windowst telepíteni, hisz windows updateről tölti le az újat, ami egy az egyben felülírja a régit.

2018. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan és pluszba még kifizeted az adathordozó és a posta árát is. Vannak kulcsok fele annyiért is mint harminc, persze ha sokat szeretnél fizetni akkor buli a DVD-s verzió is :)
2018. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél olcsóbbat eddig nem találtam itthon. Külföldön láttam már 3-4000Ft nak megfelelő Euro vagy dollárért, de nem vagyok biztos benne, hogy ugyan úgy megbízhatóak mint a Lizengo

2018. dec. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat erről megfeledkeztem pedig 2 éve én is náluk vettem az enyémet és azóta is hibátlan töbször kértem már segítséget az MS-től soha nem volt probléma a licenc


[link]

2018. dec. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó nagyon fontos kérdésem van.

Miért árulják a windows 10 Pro-t 80 000 Ft-ért, A Windows saját hivatalos oldalán, ha más üzletben megkapod 15 000 Ft-ért?

Ha bmost csinálok egy Boot pendrive-ot, akkor az ugyanúgy nem lesz jó eegy fél év múlva.

És miért települne föl két Windows a frissétések után?

Ez így elég zavaros....

2018. dec. 18. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:

"És miért települne föl két Windows a frissétések után?"


Mert a féléves pendrive-on az előző nagyfrissítés előtti oprendszer van, azt teszed fel és amint netkapcsolat lesz, letölti az új oprendszert, 30 perc alatt frissíti az újra és a régit beleteszi egy windows.old mappába. És ezpont olyaműn, mintha kétszer települne.

2018. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az árkülönbségről meg valaki biztos ír valami okosat, bár engem nem érdekelne. Ha megnézel egy VGA-t vagy bármit az árukeresőn, a legdrágább és a legolcsóbb között akár 1005-os eltérés is van...
2018. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* 100%-os
2018. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az árkülömbség oka, hogy ezek a matricák illetve kulcsok egyszer már el lettek adva. Töbnyire cégeknek nagy tételben, akik aztán ilyen olyan okok miatt végül nem használták. Aztán pár éve ugytudom egy europai bírósági döntés után ezek a nemhasznált licenc kulcsokat újra eladhaták az új tulajdonosaik, persze nyilván nem új áron. Szóvalvalahogy így néz ki a helyzet. Bár engem ez nem érdekel amig jól működik a Win és az MS support sem csesztet, hogy illegális lenne. Nanáhogy nem 80 ért hanem 15 ért veszem meg.
2018. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!