Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2 kormány...

Euro Truck Simulator 2 kormány gond (? )

Figyelt kérdés
Vettem egy hónapja egy kormányt és rögtön kipróbáltam vele az Euro Truck-ot és tökéletes volt. Majd rá kb 2 héttel később újra megjött hozzá a kedvem viszont kalibrálásnál a gáz tengely oké, a fék viszont nem. Mégpedig azért mert a gáztengyelynél a sárga csík ami a lenyomást jelzi azt normálisan érzékeli a féknél pedig maxos úgy, hogy be sincs nyomva a fék. Nem tudom, hogy mi okozhatja mert semmit nem állítottam a kormányon. Ez a gond csak ennél a játéknál van. Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 18. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak az ETS-ben olyan opciók a "gázcsík" alatt vagy felett, hogy "normál", "fordított", "középre igazított", "fordított és középre igazított".

Valamelyikkel ezek közül jónak kell lennie.

2018. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindeggyikel de sajna eggyikkel se jó :/
2018. dec. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!