Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steames Payday 2-vel szeretnén...

Steames Payday 2-vel szeretnénk játszani ketten. Az én Steames fiókomban megvásároltam a játékot. Az lenne a kérdés hogy egy Steames barátomat miért nem engedi játszani akkor amikor én is játszok?

Figyelt kérdés
Egyébként akkor tud vele játszani amikor én nem indítom el. De ha én elindítom akkor neki egy idő korlát miatt nem tud játszani.

2018. dec. 19. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez direkt van így, hiszen egy időben egyszerre csak egy játékos tud hozzáférni egy játékhoz, amit megvettek. Ha nem így lenne, akkor senki nem venné meg a játékokat, hiszen 1 profilban összedobják a pénzt az emberek, megvesznek 1 darab játékot, és 100-an játszanak ugyanabból a fiókból.


Ha ketten akartak játszani akkor két külön profilban kétszer megvéve lehet hozzáférni és együtt játszani. Szerintem elég evidens, hogy legálisan csak az játszhat, akinek megvan a játék legális forrásból.

2018. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!