Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Úgy tűnik, sok vásárlást...

"Úgy tűnik, sok vásárlást kíséreltél meg az elmúlt néhány órában. Kérjük, várj egy kicsit, mielőtt újrapróbálnád. " Steam ezt írja ki (? )

Figyelt kérdés
Nos, a GTA V akciós, 4897 ft. Gondolom megveszem, így nincs időm várogatni. Előrször elírtam az adataim, mert errorhoz vezetek, hibát észrevettem azóta ezt írja ki.SÜRGŐSEN MEG KELL VENNEM! Segítettek ennek a módjához, mert elég idegesítő, én fizetek, de várogassak.

2018. dec. 20. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

"SÜRGŐSEN MEG KELL VENNEM!"


Ne ordíts. Azon kívül nem fog elszaladni...

2018. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam, 2 óra akció van már csak hátra, az idő pörög lefelé. Én nem várogattok. Bár mondjuk másik szavába mindig könnyebb belekötni, mint normális választ adni. Ahhoz ész is kell :D
2018. dec. 20. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

"Én nem várogattok"


Akkor így jártál, kisfiam. Legalább lesz pénzed nyelvtan könyvre.

2018. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy helyesírási hibától "kisfiam". Kár, hogy te más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát se veszed észre. Mindenkinek a saját háza körül kéne sepregetni.
2018. dec. 20. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma este héttől kezdődik a 2 hétig tartó téli vásár. Meglepő lenne, ha nem áraznák le ugyanúgy.


Azon kívül hogy vársz, nem tudsz mit csinálni, még az utolsó 10-20 percben próbáld meg újra, aztán hátha folytatják a téli vásáron.

2018. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
36%
Egyébként is teher alatt nő a pálma, és kutyából se lesz szalonna.
2018. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl. a GamersGate-en csak 4530 Ft, és jár hozzá egy Great White Shark kártya is:

[link]

2018. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!