Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fortnite probléma! Valaki tud...

Fortnite probléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A kisfiam napi szinten játszhatott egy órát ezzel a játékkal. Már vásároltunk hozzá az interneten cuccokat. Elég jól ment neki, de egy nap kiírta neki, hogy lépj be később, majd nem jó jelszó, aztán próbálta megváltoztatni a jelszót, de nem érkezett e-mailre jelszómódosító e-mail, azóta pedig akárhányszor próbál belépni azt írja, hogy 2 órára korlátozva van a belépés, mivel sokszor próbált rossz jelszót. Körülbelül 5 napja nem engedi be, csinálhatna újat, de elveszik minden, amit zsebpénzéből vett hozzá. Ötlet? Írtam a magyar segítségkérőbe, nincs válasz. Olyan idegesítő! A kis osztálytársaival fülesen kicsit taktikáztak kikapcsolódásként, erre nem tudok neki segíteni.

2018. dec. 21. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a kisfiamozást hagyjuk, látszik az egész kérdésen, hogy gyerek írta.

Mást nem tudsz tenni, minthogy vársz a support válaszára.

2018. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D 33 éves vagyok, és nő, anya. Nagyot tévedtél, s ha úgy tűnik gyerek írta, az csak azért van, mert nem is értem, hogy mi folyik a játékban. Segítettem neki, google fordítóval lefordítottuk miket ír ki a játék, de sajnos semmi sem segít. Csinált másikat a facebook profiljával, de elveszítette, amit az ötösök szerzéséből járó zsebpénzből vett hozzá. Ha még egy hétig nem sikerül neki, akkor megígértem, hogy most én járulok hozzá anyagilag a dologhoz, mert nagyon jó kisgyerek, és megérdemli. Azért köszönöm, hogy segítő választ adtál.
2018. dec. 22. 09:09
 3/7 anonim válasza:
Esetleg az elfelejtett jelszó val próbálkozhatnátok, ha még aktuális, de nem 100%
2019. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, a szövegből úgy tűnik már próbáltátok, eddig nem tűnt fel
2019. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, pedig már küldtünk két ünnep között üzenetet a központba is.
2019. jan. 8. 20:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, ma írtam egy újonnan felfedezett címre is. ez elég idegesítő, mert csinálna egy új fiókot, de akkor is elveszett neki, amit eddig vásárolt. Ha jutunk valamire leírom, hogy ha valaki ilyen helyzetbe kerül, akkor segíthessek.
2019. jan. 15. 17:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam Google fordító segítségével. 2 nap alatt lekommunikáltam a gondom,tegnap már játszott a gyerek. Jaj de örült 😊
2019. jan. 18. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!