Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e jó választék az online...

Van-e jó választék az online játszható VR játékokból és ehhez van-e elegendő online player?

Figyelt kérdés
Tervezek HTC Vive-ot venni a közeljövőben, és mivel engem leginkább a kooperatív és online játszható játékok kötnek le, érdekelne, hogy kialakult-e már egy masszív online játszó réteg. Tehát ha felmegyek játszani, akkor ne 3 szerver legyen, amiből kettő üres egy meg fullon van. Vagy ne fél órát kelljen várni egy sessionre. Egymagamban nem akarok otthon hadonászni, azt hamar megunom. Személyes tapasztalatokra lennék leginkább kíváncsi. Üdv.

2018. dec. 23. 20:48
 1/2 anonim válasza:

TL;DR: Egyelőre még szerintem nem, de ha van rá igényed és elég mély a zsebed hajrá.


Személyes tapasztalatot magáról a kütyüről tőlem egyelőre nem kapsz de engem is eléggé érdekelt és továbbra is érdekel a dolog. Emiatt próbálok tudakolódni róla amikor csak tudok. Azok szerint, amiket olvastam ez VR dolog habár egyre elterjedtebb főleg gamer téren, még mindig elég gyerekcipőben jár és ezt főleg az ára okozza. Nem is az eszköz ára hanem a vasé, amin futnia kéne. Viszont sokan próbálkoznak érdekesebbnél, érdekesebb dolgokat összehozni Oculuson, PS:VR-on stb.-n és 2019-ben ha minden igaz, nagy változások érkezhetnek az Oculus "Quest" miatt, ami elvileg már önmagában is használható készülék lesz és "50" játékcímmel fog indulni.

2018. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gép és a hely sem probléma, minden adott, de én is úgy érzem, hogy érdemes várni még pár évet. Köszi a választ.
2018. dec. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!