Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonos pubg-nek milyen...

Tele kérdése:

Telefonos pubg-nek milyen gépigénye van, futtathatom az én gépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretem nagyon a pubg nevű játékot,de sajnos nincs pénzem olyan gépre ami vinné a játékot,ezért szeretném megoldani,hogy a telefonos verziót át tenni pc-re.Van ez az android emulátoros dolog.Letöltöttem,kipróbáltam de nem indul el.Szinte lehetetlen,hogy ha telefonomon elfut,miért nem fut el a gépen?

A konfigom:

4gb ram

intel core 2 duo 2x 2.8

Ati raedon hd 4600

Esetleg valaki megtudná mondani,hogy ha letöltök egy emulátort hogyan állitsam be hogy menjen rajta?Melyik emulátort ajánljátok?


2018. dec. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló gépem van ,ez nagyon kevés mindegyik emulátorhoz. A Noxot és a Bluestacket ajánlom,de a Pubg-vel nem fogsz tudni játszani,mig ilyen gyenge a géped.
2018. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most töltöm le az LDPlayert,és arra a pubg mobile lite-ot.Elvileg nagyon gagyi telókon is elfut 250mb a játék.Amúgy azt nem értem,hogy a telefonos sima pubg elfut akadás nélkül egy 4éves huawei y6pro-n,a gépemen meg szarrá akad.Meg a gépemen simán megy a call of duty modern warfare aztán az grafikailag is jobb szerintem ez optimalizálástól függ ?
2018. dec. 28. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ertelme a telefont egy szamitogephez hasonlitani.

Egy Playstation1 emulatorral is lehetnek szaggatasaid ,pedig az kb 20 eves technika....

Ha egy emulatort elinditasz a gepeden (szerintem eszrevetted) mar az is lassu ,kicsit szaggat,pedig az meg csak az alap android rendszer. Az emulator futtat egy rendszert ,mellette fut a geped rendszere es meg jatszani is akarsz rajta,ehhez azert kell egy komolyabb hardver.

2018. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!