Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek ötlet ehhez? Telepítés.

Valakinek ötlet ehhez? Telepítés.

Figyelt kérdés
the installshield engine ikernel.exe could not be installed. Parameter nem megfelelő.

2019. jan. 2. 19:33
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Esetleg lehetne bővebben? Mi akarsz telepíteni? Milyen Operációs rendszer alá? stb...
2019. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyne. jedi knight 2: jedi outcast. Soha nem volt problémám vele a 15 év alatt. Windows 7 32 bites, most raktam újra de tiszta buggos, a hang sem megfelelően tölt be néha. Mondjuk az nem zavar de ez most mi?
2019. jan. 2. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér:


Start menü, beírod UAC (Felhasználói fiókok felügyelete, klikk arra majd a megjelenő ablakban a csúszkát lehúzod alulra...

2019. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem segít Ikernel hiba van. na ha senki többet akkor újra telepítem de nem igza, hogy nincsenek itt szakértők.
2019. jan. 3. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem attól szakértő valaki, hogy a semmiből megállapítsa, hogy az a hiba - ami egyébként kábé 17 lehetséges okra vezethető vissza - mitől van.

Autót sem úgy javíttatsz hogy odatelefonálsz a szerelőnek hogy "nem indul a kocsi, maga a szakember, úgy hogy mondja meg mi a baj2 :))))

2019. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
#5: De az ilyenek amúgy azt várják el, hogy írjál nekik vagy 15 oldalnyi esszét arról, hogy mi az a lehetséges 17 ok, és mi a megoldása. :D
2019. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az "ilyenek" segítségét fordulnak ide amit láthatóan a hozzá nem értők nem tudnak orovoslni :) Topikot bezártam, nem olvasok el választ.
2019. jan. 3. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, tehát ha írunk 1-2 hibaforrást és az nem jön be akkor nem értünk hozzá. Szépen megköszönöd ha segíteni próbálunk.


ezt csak azért írtam le, hogy eszébe se jusson ezen sorok elolvasása után bárkinek is segíteni...

2019. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!