Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Van egy philips 55pus6162...

Üdv! Van egy philips 55pus6162/12 smart tv-m ami többek közt miracast képes, viszont nem sikerül sehogy összekapcsolni se telefonnal se laptoppal. Van aki tud erre megoldást? Vagy járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Fixen a tv-vel van a probléma mert több készülékkel is próbáltam kapcsolódni, de egyikkel se sikerült(több huawei telefonnal valamint hp és asus laptoppal is). A wifi probléma is kizárva(3 routerrel próbáltam ki(huawei és kétfajta tp-link)).

kb. egy hete akartam először összekapcsolni a telefonommal és meglepő módon rögtön sikerült is szépen kivetítette a telefon képernyőjének tartalmát de kb 3-4 perc után megakadt a kép a tv-n (hálózati probléma akkor is kizárva). Ezt a legelső sikeres próbálkozást követően egyszer sem sikerült semmivel összekapcsolnom.

A telefonokon a legfrissebb android van a routereket reseteltem is a laptopokon win10 valamint a tv-n is a legfrissebb verzió fut.

A tv-t próbáltam újrahangolni is 2x, valamint a miracast beállításokat is töröltem de a helyzet változatlan.

Várom válaszaitokat, amit előre is köszönök.



2019. jan. 4. 18:03
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Androidra javasolt a Nero streaming applikáció. Itt azzal nem akadozik semmi.:)
2019. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az oké, de nekem nem kapcsolódik a tv-re.

Látni látja, de nem kapcsolóik rá. :(

Már annak is örülnék ha akadozva menne.

2019. jan. 4. 18:23
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Másik tv-n meg kell nézni, megy-e minden rajta, ha igen, behalt a tv wifirészén valami....:(
2019. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!