Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IP kamerát szeretnék Iphone...

Pocok81 kérdése:

IP kamerát szeretnék Iphone telefonnal összekapcsolni router nélkül. Van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Van egy Wansview NCM-752GB IP kamerám, amit vadetető megfigyelésére szeretném használni 12v-os akkumulátorral.

Kb 40m-re van egy zárt faépületem, ahonnan szeretném mobillal, vagy tablettel fogni a kamera jelet. De a bajom az, hogy router kell a két készülék közé. Meg lehet valahogyan oldani, hogy ne keljen közé semmi? Vagy ha nem, akkor valamit tudnátok ajánlani, ami 12v-os akkumulátorral megy?



2015. dec. 26. 13:46
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Úgy tudom ezeknek van AD-HOC módjuk is így nem kell router.
2015. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hol, vagy hogyan lehet bekapcsolni, aktiválni?
2015. dec. 26. 16:28
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem ismerem a típust. Kézikönyv leötléséhez, meg regisztrálni kéne az oldalukon. Szóval így vakon nem tudom neked megmondani, ez megint tipikusan olyan, hogy csak akkor tudnám megoldani, ha látnám. Így távsegítségbe szinte lehetetlen.

A legtöbb ilyen kamerának van webes felülete (mint egy routernek), ahol elérheted a beállításokat. Illetve direkt csinálnak ilyen célszoftvereket a gyártók, amivel elérheted. Ha megvan, ott keress AD-HOC vagy AP módot.

2015. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zzzoli ***** válasza:

Kell hozzá router, vagy wireless acesss point írányított antennával. Másképp nem tudod megoldani.

Akku meg kell egy jó nagy.

2015. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zzzoli ***** válasza:
A wifije annyit tud ezeknek a kameráknak egyébként hogy megkeresi a látható hálózatokat és tud rájuk csatlakozni felhasználó névvel és jelszóval. Ő maga nem működik acess point ként.
2015. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval akkor mindenhogyan kell egy harmadik eszköz. Esetleg a telefon nem tud létrehozni egy hálózatot, amit a kamera lát és fel tud rá lépni? Gondolok itt valamiféle programra... Iphone 4s-em van...

A nagy aksira mit értesz? Minimum mennyi ah-ra gondolsz?

2015. dec. 27. 17:45
 7/9 Zzzoli ***** válasza:

A telefon tud ugye hotspotként működni, csak azt 40 méterről nem fogja fogni a kamera.

Akku azért kell nagy, mert a kamera azért vesz fel áramot.

Éjjel ha bekapcsol az infrája, 5-15watt kamerától függően.

Pontosan akkor fogod megtudni ha megméred. Ugyanis a specifikációjában sem mindig pontosan adják meg.

2015. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, akkor ez most teljesen leszűkítette a lehetőségeket...

Marad a vateráról egy router 1500ft-ért, ami 12v-os. Tápnak pedig kap egy aksit. remélem azzal elmegy.. :)

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

2015. dec. 28. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Megoldás:

HTC telefonon Wifi Hotspot meg lett osztva, internet kikapcsolva. Így is kapcsolódik az IP camera, melynek a képét még kb 40-50m-re is akadás mentesen is tudtam fogni.

A hálózatra kapcsolt iphone telefonon is jól lehetett a camera képét fogni.... Summa: így működik.

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!