Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Macro gomb, hang lejátszó...

Davyd248 kérdése:

Macro gomb, hang lejátszó választás?

Figyelt kérdés
Van macro gomb a billentyűzetemen és sokszor van headseten utána meg hangszórón. Macro gombra rá tudom rakni, hogy átváltson? Logitech G105

2019. jan. 7. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha arról beszélsz, amikor bedugva átvált a Jack-aljzatba épített segédérintkező, azt ne akard szoftveresen kiváltani szerintem.
2019. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valami gyorsabb megoldás akkor? Mert most a hang gombra jobb alul jobb klikk és úgy csinálom, ami macera. De persze ha nincs rá lehetőség akkor mindegy. Csak hátha
2019. jan. 7. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

De akkor nem arról beszélsz, amit én írtam.

Olyan viszont az én rendszeremen nincs, vagy nem ismerem.

2019. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig amikor át akarom váltani akkor rá kell mennem, hogy melyik legyen az alapértelmezett, na én ezt akarom megoldani, hogy csak egy gombot kelljen megnyomni és átváltson.
2019. jan. 7. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen oprendszered van? Win10-en nem kell állítgatni.

Bal klikk a hangszóró ikonra, majd ott lesz egy felgördülő menü, ott csak ki kell választani, hogy melyiket akarod használni.

Lásd: [link]

2019. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hang szoftverében ott kell, hogy legyen a lehetőség, hogy "hangfalak elnémítása ha fülhallgató csatlakozik" (vagy ilyesmi) és akkor csak elvileg fülesen hallod amint bedugtad. Amint kihúzod, visszakapcsol a a hangfal.
2019. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áhá, már így is könnyebb, amugy annyi, hogy nekem folyamatosan be van dugva hátra. De koszonom, így is könnyebb :)
2019. jan. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!