Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Dota 2 jó játék? Mert még...

A Dota 2 jó játék? Mert még nem. Probáltam ki gondolom megkérdezem.

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szééép értelmes kérdés...
2019. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
... hogy válaszoljak is. Az hogy bármelyik játék jó-e csak TE tudod. NEKEM hiába tetszik vagy nem, ha NEKED más lesz a véleményed. És ez MINDEN játékra igaz...
2019. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy neked tetszik-e azt neked kell eldönteni. Jelen esetben az hogy itt mások szubjektíve mit gondolnak, nem sokat nyom a latba, hisz az ízlés egyéni.


Esetleg ha lennének objektív érvek (például hogy mennyire van optuimalizálva, mennyire multiplatform, van-e honosítása, online játék esetén mennyire "jó" a közösség), akkor még megérteném a kérdést, de pár felhasználó véleménye kicsit ér.


Esetleg nézd meg a Steam vásárlói értékeléseit:

[link]

2019. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van fölös 500 órád, vágj bele! Nekem több ismerősöm is mostanában hagyta abba, és már nem értik, hogy mit ettek annyira "ezen a sz**on", és miért költöttek rá tízezreket.
2019. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!