Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor veszítem el a RANK-omat...

Mikor veszítem el a RANK-omat (ügyességcsoportomat) CS:GO-ban?

Figyelt kérdés
Rég játszottam a játékkal,és "Csak" gold 2 be dobott. Régen kala fele voltam, és picit elkeseredtem amikor megláttam. Most már megint ráálltam a game-re, és Kereszt Kalákkal, Seriffekkel játszok. Addig játszanék egy kis accon, aztán amikor már elvesztettem a Gold 2-met, akkor megint megyek egy ilyen "boostos" kört. Csak az a kérdés,hogy mennyi időt vesz igénybe, mire elhagyom.

#CS:GO #Sheriff #rank #veszítés #ügyességcsoport #Veszítem
2019. jan. 12. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden egyes meccs eredménye más mértékben befolyásolja a rangodat, az is hogy milyen pontszámmal, MVP-vel milyen véget ért a játék milyen játékosok milyen eredménye mellett. Ez annyi változó tényező, hogy nem lehet darabszámra megmondani hogy te mikor fogsz másik rangot kapni, mert minden egyes játék vége után átszámolódik az egész.


Alapvetően minél erősebb játékosok ellen minél jobban nyersz, annál nagyobb az esélye a rangnövekedésnek, és minél gyengébbek ellen minél rosszabb statisztikával vesztesz, annál nagyobb a rangvesztés esélye.

2019. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az volt a kérdés, hogy mikor veszítem el? :O
2019. jan. 13. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz hogy a profilodban nem jelenik meg a rang, hanem azt írja hogy túl régen játszottál és lejárt? Ekkor sem veszíted el a rangod, és nem is nullázza a rendszer, csak elrejti. A következő meccset ugyanúgy a rangodnak megfelelően sorolja ki, és csak az első nyert meccse után jelenik meg ismét.


Ha az elvesztés alatt azt érted hogy mikor fog a rangod növekedni, az első válasz leírja: nem mondható meg.

2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi
2019. jan. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!