Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély arra hogy megbánom, ha egy random sráccal veszítem el a szüzességem? 18/l

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lány vagyok (lassan 19), és még mindig szűz. A legtöbb ember az ismertségi körömben már nem az, már régen elvesztette. Már sok fiú le akart velem feküdni, el is jutottunk pettingig, de én valamiért az utolsó pillanatban leállítottam őket, mert nem voltam képes rá, nem azért mert nem állok készen, hanem mert azt szeretném hogy az első olyannal legyen aki megérdemli. Még sajnos sosem volt barátom, nem is olyan jó a környezet amelyben vagyok nap mint nap... Pedig rengetegen mondják hogy szép, kedves ,szexi (xD) lány vagyok, de talán ez mégsem igaz, mert akkor már csak lenne valakim. Most is írogat pár srác hogy menjek fel hozzájuk, de annál többet nem akarnak, és komolyan elgondolkoztam azon hogy felmegyek, mert már komolyan cikinek érzem hogy szűz vagyok. Voltatok hasonló helyzetben? Mit tanácsoltok, várjak egy rendes srácra (nem hiszem hogy mostanában olyat megismerek), vagy menjek fel az elsőhöz aki felhív magához?

2019. jan. 5. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg sosem próbálkozott nálad egy rendes srác sem? Nem volt olyan, hogy mégis, csak unalmasnak/bénának találtad és elhajtottad?


Amúgy biztos megbánod. Ha most az elsőt, a szüzességed ilyen könnyen odaadod, akkor később amikor már nem leszel szűz, még könnyebben le fogsz feküdni a férfiakkal, még kevesebbre fogod magad értékelni. Ne kövesd el ezt a hibát.

2019. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem volt még rendes, normális.. :(
2019. jan. 5. 13:28
 3/20 anonim válasza:
75%

mi ciki? hogy egy korodbeli kis szarfolt, még nem használta a testedet kétperces maszturbálásra?


inkább örülj neki, és várj.

2019. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne tedd, várj inkább! F
2019. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

101%, hogy megbánod

Ne azért akard elveszíteni a szüzességed, mert már mások is megtették

Ez a lehető legostobább dolog, amit csak tehetsz, ennyi idősen lehetne több eszed is

Éld a saját életed, ne másokét másold. Ha majd eljön az a srác, aki figyelmes, kedves, rendes és törődik veled, na akkor tedd meg.

Ha egy kis balfax dug meg, nagy valószínűséggel csak a fájdalom rossz emléke marad meg.

2019. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Inkább várj egy normálisra. Nem ciki várni.
2019. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Óvatosan. Lehet pasi a kérdező :D
2019. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha engem megismersz, biztos nem fogod megbánni! Beszélgessünk.
2019. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Csak azért, mert ciki semmiképp se ad oda magad akárkinek. Fontos, hogy ne csak a tested kelljen egy srácnak. Ha meg csak megakarnam dugni, s nem figyelnek oda rád rendesen, akkor nem csak a lelkednek lesz nagyon rossz, hanem maga az első szex is.

22L

2019. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

Én random szexeltem először. Nem bántam meg.

Tény, hogy fura, hogy szűz vagy még. De nem ciki!

21/n

2019. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!