Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A játék elindul de utána...

A játék elindul de utána lefagy. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Üdv! Euro Truck 2 V1.28.1.3s verziójú játékról van szó. Torrentről szedtem le.Telepítés után a bin mappán belüli x86 mappából indítom a játékot elkezd betölteni majd ki írja hogy a steam raktárt nem sikerült betölteni. Rákattintok bármire és egyszerűen kifagy a játék. Valaki tudja a megoldást,

2019. jan. 13. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy tippet: ha megveszed, akkor majd sikerül betölteni a steamet normálisan...
2019. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lopott húsnak bizony híg a leve, kisfiam.
2019. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előző két oprendszeren működött. Amúgy látom nem vágjátok a kérdést..... Azt kérdeztem.hogy tud-e rá valaki megoldást, nem pedig negatív hozzászólásokat kértem...
2019. jan. 13. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első már leírta a teendőket.
2019. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor fiatalabb voltam én is loptam. Mióta dolgozok és van pénzem azóta megveszem a játékokat Steamen vagy más felületen (pl. Battlenet). Hidd el, többet ér, persze attól függ, hogy kinek milyen igényei vannak. Az eredeti játék mellé jár a support, az élvezhető minőség és tudsz barátokat is szerezni. Az ET2-höz pedig - ha minden igaz - akkor folyamatosan adnak ki DLC-ket. Érdemes figyelni a leárazásokat, akkor jóval olcsóbban hozzá tudsz jutni a játékhoz. Télen mindig van sale, de egy adott héten is vannak speciális leárazás "eventek". Ha berakod az ET2-t a kívánságlistádra, akkor leárazás esetén e-mailt is fogsz kapni róla. Én melegen ajánlom, hogy vedd meg az eredetit. Más élmény és nem kell félni attól sem, hogy egy nem várt vírusba belefutsz.
2019. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Plusz még egy dolgot szeretnék ideírni. Egy játék előállításába a készítők komoly munkát fektetnek bele, nem kevés óraszám, nem kevés kreativitás és szervezés kell ahhoz, hogy egy olyan játék, mint pl. a Skyrim vagy a Fallout 4. Ezek persze nem új játékok, de a semmiből kellett szépen felépíteni egy egész, úgymond művet. Meg kellett írni a motort, ki kellett találni a történetet, meg kellett rajzolni a világot, leprogramozni, stb. ezek komoly munkák. Ezért sem érzem fair dolognak, ha valaki letölti (azaz lopja) ezeket a játékokat, mert a készítőket károsítja meg, azokat a szakembereket, akik valami élvezhető és komoly munkával létrehozott dolgot kiadnak a kezük közül.


Tehát ilyen kérdésnél ne várd azt, hogy megveregessék a válladat. Nem fogják.

2019. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!