Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Facebook live és youtube live-ban segítséget tudnátok adni?

Szoktam játék közben live-ot csinálni. Hogy tudom beállítani mikor valaki nézi hogy kiírja a nevét ki lájkolta illetve iratkozott fel? Illetve időközönként be ugorjon, egy felugró üzenet halk hanggal. Természetesen ezt live-ban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Live, Facebook, YouTube, élő

jan. 19. 13:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány napig még nem bunkóság, ha nem válaszolok Facebookon egy üzenetre, amiben segítséget kértek tőlem?
Kérhetnék egy kis technikai segítséget? Facebook, messenger.
Facebook profilképhez kérek egy kis segítséget. Szerintetek ez megvalósítható?
Android témában kérnék segítséget. Hogyan lehet Facebook Lite-on szöveget kijelölni és másolni? Milyen app szükséges hozzá? Hozzá nem értők kíméljenek! Szép napot!
Jó estét. Nekem az lenne a gondom csak sávban jelenik meg facebook oldalam bal oldalt. Mit tudok tenni? Segítséget köszönöm előre is.
Hogyan tudnám ilyen módon megváltoztatni a Facebook oldalam nevét, vagy legalább segítséget kérni a FB-től?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!