Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast vagy Nod? Melyik a Jobb?

Avast vagy Nod? Melyik a Jobb?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb vírusírtó ? egyépként az Avast 5 is olyan lassú mint az Avast 4 ?
2010. jún. 29. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Avast.

Én a négyest sem éreztem lassúnak.

2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A vírus ha akar felmegy a gépedre, windóz újratelepítés nem nagy dolog, jó az Avast, nem sok gond van vele, hogy véd meg nem véd azt nem tom nekem bajom nincs.
2010. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor Nod-om volt, jött a vírus, és tönkre is ment a gép.

Most Avast van, eddig még nem volt semmi baj.

2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

avastot használom már régóta,semmi gondom sincs


úgy gondolom,nem árt,hozzá egy jó tűzfal,és akkor máris ideális védelem van otthoni gépre


pl: [link]

2010. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Régebben Nod-ot használtam, sokszor kaptam tőle vakriasztást , aztán egyszer v.mi komolyabb vírus taccsra tette a rendszerem hiába volt fent. Mostanában Avast-ot használok, vakriasztást még nem igazán kaptam tőle, viszont eddig mindent megfogott. Szal én az Avast-ra szavazok, ami ráadásul ingyenes is.
2010. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt már. amúgy meg az avast jobb.
2010. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én 3éve nodot használok,nem tapasztaltam vírust,mondjuk 1-2 havonta újra rakom a rendszert
2010. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mindkettőt használtam, avast rohadtul belassította a gépem. vírusokat elkerülöm, 2hetente full scant végzek más progival, és így minden rendben. céges laptopon 2013-ig meg van véve a nod, úgyhogy ez eldőlt. :) a nod jobban bejött amúgy is.
2010. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind kettőt használtam már nod bekapott jó párdolgot,avast nem 2 éve.. Amúgy avast 5 kevésbé fogja a gépet mint a régi :)
2010. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazatok volt az Avast 5 nem olyan lassú mint a 4 és tényleg jobb mint a nod
2010. jún. 30. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!