Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop ilyen színátmenetet...

Photoshop ilyen színátmenetet hogyan tudok készíteni Glow effektet?

Figyelt kérdés

[link]

PS CS3 van.



2019. jan. 24. 11:14
 1/6 tabaki ***** válasza:
Eltekintve attól, hogy alighanem van benne hasonló effekt, megteheted, hogy ugyanazt a képet jó alaposan elmosod, és félig átlátszó (vagy valami szerencsésen megválasztott nem-normál módú) rétegen ráteszed az eredetire.
2019. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem az első válaszolónak, hogy tudott válaszolni arra a kérdésre, amit fel sem sikerült fognom többszöri nekifutásra sem, hogy egyáltalán mit akar jelenteni a kérdés...
2019. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:

@#2:

Köszönöm. Itt egy próbálkozás, nagyjából az elmondottak szerint, a Gimp Összegzés rétegmódját használva -- a láthatóság érdekében valamivel erősebben az indokoltnál:

[link]

2019. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

[link]

Azért kérdeztem, mert úgy gondoltam ez PS-el létrehozható. Amúgy, igen nem volt helyesen feltéve a kérdésem, bocs.

2019. jan. 25. 17:13
 5/6 tabaki ***** válasza:

@#4:

Ja, hát így már nem Glow effekt, hanem egyszerű sugárirányú színátmenet. Általában bármelyik normális grafikus programmal készíthetsz efféléket:

[link]

Keress rá a "photoshop radial gradient" kifejezésre, lesz találat dögivel.

2019. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Magát a hátteret szerettem volna valóban, nem pontosan fogalmaztam.
2019. jan. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!