Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszaállítani a...

Momeszka kérdése:

Hogy lehet visszaállítani a programokat ha az összes Program files fájlt át másoltam belőle?

Figyelt kérdés
Újra raktam a gépem(Windows 10) és lementettem róla minden fájlokat köztük a "Program files" mappát is és ha azt vissza másolom akkor megjelennek?

2019. jan. 25. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a registryket nem hoztad at, nem minden a mappak es fileok. Ujra telepitened kell oket a rendes mukodeshez.
2019. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
100%
Legközelebb módosíts a sorrenden, és inkább előbb kérdezz. Amúgy nem egészen világos, minek raktad újra a Windowst, ha most megint rá akarod rakni régi, vélhetőleg problémás programjaidat.
2019. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére. Ha már újrapakolod a gépet, csináld normálisan. Ne őrizgesd a programokat, és főleg ne akard őket tovább használni, mert ezzel csak még több bajt fogsz okozni. Szépen tedd fel őket újra, ha pedig játékmentés, vagy hasonló is van benne, azt szedd külön, majd pakold vissza a helyére.
2019. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!