Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A program "nem válaszol", miért?

A program "nem válaszol", miért?

Figyelt kérdés
nagyon gyakran (kb 10-20 percenként) lefagy az adott program amit használok kb 10 másodpercre. Nagy valószinűséggel nem a RAM okozza a hibát mivel a programon kivűl más nem fagy le, továbbá csináltam egy RAM tesztet (Memtest86+) is ami nem észlelt semmilyen hibát. A lefagyások akkor kezdtek el jelentkezi miután beszereltem egy új SSD-t a gépembe. Vírus nincs a gépen, frissen telepitettem rajta az új Windowst. Talán az SSD a hiba forrás? Köszönöm.

2019. jan. 26. 05:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le hogy milyen programról van szó. Memtest azt nézi hogy hibás-e a memóriád, ha elfogy az nem hiba, vagy ha pl 32 bites exét futtatsz és többet akar használni mint 2gb akkor nagyon könnyen előfordulhat hogy minden más normálisan működik, csak a program gondolkozik időről időre. Ha valamit számol amivel nem végez elég gyorsan akkor is úgy tűnhet mintha megfagyott volna.
2019. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden programnál jelentkezik a hiba. Notepad++, Google Chrome, Fájlkezelő, stb. 8GB RAM van a gépemben tehát nem hiszem hogy elfogyna.
2019. jan. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!