Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Semmi extra dolgot nem igénylő...

Semmi extra dolgot nem igénylő szöveges játékhoz milyen programot/motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az egész voltaképp egy szöveg alapú túlélő lenne, csak a magam szórakoztatására, elütni az időt míg várok a buszra. Semmi extra se grafikai, sem más téren, tényleg csak ilyen kis alap gomb nyomogatós játékra gondoltam. Ehhez milyen program lenne a legmegfelelőbb?
2019. jan. 26. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
MudOS, TinyMUD.
2019. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rákerestem mindkettőre de nem találtam semmi konkrétumot, ezek nagyon no-name, évtizedes eltűnt dolgoknak tűnnek D:
2019. jan. 27. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a szöveges játék - már ha ugyanarra gondolunk - egy több évtizedes dolog. Ennél egyszerűbb megoldás esetleg valamilyen gamemaker lehetne, annál egyszerűbb pedig egy bő swith - case szerkezet.
2019. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Részlezetve: Van egy gomb ami fát termel, van, ami "felfedezni" megy és onnan szerez x dolgot (pl gallyakat, ilyesmiket), van vadászat gomb. Lehet csinálni eszközöket, ilyesmi.. Érted, ilyen kis alap dolog. Annó találtam egy, online elérhető ilyen oldalt, tök kis alap volt de nagyon el tudtam vele lenni, azóta viszont újra lett téve a laptop és a nevére már nem emlékeztem.
2019. jan. 27. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom már, annak a neve "A dark room" volt, doublespeak games-től. Szóval egy ehhez hasonlóra gondoltam, akár így böngészőbelit.
2019. jan. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!