Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast kevésbé terhelné le...

Az Avast kevésbé terhelné le a számítógépet mint az AVG?

Figyelt kérdés

AVG-t használok régóta, de elég sokat harap ki a gépből. Illetve nem is a rendszert terheli, hanem a merevlemezt, ami a windows 10 által már eleve leterhelt, gyakran 100%-on mozog sistem, szolgáltatásgazda, egyéb ilyennek.

S emellé AVG sefvice még betársul olykor.


Megérné átváltani, vagy az összes viruskereső terheli a hdd-t?



2019. jan. 27. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, azóta ki is töröltem és malwarebytes-t használok ami teljes jó arra ha nem torrentezel le minden hülyeséget és nem jársz "titott" oldalakon..

Az AVG-vel meg az a baj, ha valamit le töltesz az meg mindent virusnak érzékel és mehet a kuka a fájl..

Szerintem manapság elégnek kellene lennie a Defendernek is, esetleg a böngészőre tegyél fel egy: AdBlockot vagy Ublock Origin-t..

2019. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!