Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy mikor beiindítom a számítógépet kék halált kapok ha újra indítom semmi gond. Eddig semmi ilyen nem volt. Csak indításkor jön elő. Ill. van egy avast által blokolt mal vagy mal2 nevű fájl. Ez gondot okozhat?

Figyelt kérdés

alaplap : m52l-s3p

ram 4x1gb kingmax 800

proci AMD Athlon II X3 435 2,9GHz AM3

2 éve van rajta a win7 64 bit



2013. júl. 28. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez durva lehet.Igen gondot okozhat. Erre lenne pár ötletem 1 próbáld csökkentet módban elindítani a rendszert hálózattal (friss vírus adatbázis mellet és úgy leirtani

2 avast nak van egy olyan funkciója hogy rendszertöltéskori vizsgálat ez arra jó hogy azelőtt megvizsgálja a gépet mielőtt a rendszer betöltődne( következő módon érhető el avast megnyitás biztonság azon belül megtalálod)picit elfelejtettem hogyan lehet beüzemelni de nem ördöngös

3 szedj le malware irtót(pl malwarebyte antimalware, vagy i obit malware mindkettő az ingyenes verziót)rád van bízva hogy irtás előtt vagy után szeded le de szerintem irtás után (malwarebyte irtot használtam pro verzioban és nem akadt össze az avastal saját tapasztalat)

4 ha csökentet módban inditottad el a rendszert hálozattal akkor le tudod tölteni a malvare irtót ugyanis ugy tudom nem minden vírus blokkolja a letöltését

5 ha semmi sem segít rendszer ujra telepítés


Nem okoskodásnak irom csak egy pár ötlet részemröl. Csökkentet módót ugy tudod elérni hogy ulyrainditás után vadul nyomkodot(enyhe tulzásal) az F8 gombot( mig fekete a képernyő) ezután tudod kiválasztanin Üdv egy mezei felhasználo.

2013. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!