Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az uTorrent milyen helyekről...

Az uTorrent milyen helyekről tallózza be a torrent fájlokat?

Figyelt kérdés
Nálam E:\Letöltések\Google Chrome van megadva ugyanis itt tartom a torrent fájlokat.Túl hosszú volt már a lista ezért kb. felét kitöröltem a torrent fájloknak (528-at).Meglepetésemre az uTorrent restart után továbbra is megjelentek a listában "Hiba: Nem nyitható meg a .torrent fájl" megjelöléssel. Honnan ilyen jó az emlékezete ? C meghajtón nincsenek ilyen fájlok rákerestem. Talán a memóriából ? Jó lenne tudni mivel innen a program listájából 1,2,3-asával kitörölgetni ennyit az elég húzós.
2019. jan. 28. 11:34
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Nyilván van neki is egypár olyan adata, amit tárol, és azért keresi. Amikor torrentfilét törölsz, tedd az magában a programban, és lásd, sose fog nyavalyogni utána....:)
2019. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A torrent fájl törlése a kliensből nem törli az adatokat, ahogy a letöltött fájl törlése sem, a kliensből is ki kell törölnöd.
2019. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van csak az a baj a sok idő mellett amibe kerül, hogy a program listájában a feltöltés dátuma szerepel nem pedig az amikor Én töltöttem le így áldozatul eshetnek még seed kötelezett torrentek is.Közben találtam egy rejtett mappát ahol vannak a torrent fájlok. c:\Users\xy\AppData\Roaming\uTorrent de itt is csak a maradék van. A Pagefile-t is megtisztítottam úgyhogy valószinű egy szerverről szedi a régi listát.
2019. jan. 28. 18:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Magát az adatokat nem akarom törölni csak a torrent fájlokat.
2019. jan. 28. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Eh, nem érted, ugye? A kliens a torrent fájlból veszi az adatokat a seed-eléshez, ha kitörlöd a torrent fájlt a kliens attól még seed-elni akar, mivel a torrent ott van benne, de mivel nem találja, ezért írja ki, hogy "Nem nyitható meg a .torrent fájl". Ergo, ha nem akarod ezt látni ki kell törölnöd a kliensből is.

A kliensben egyébént be lehet állítani, hogy azt az időt is mutassa, amikor a torrent hozzá lett adva, így látod melyek a régebben letöltött torrentek. Amelyiknek meg kitörölted a torrent fájlját annál az állapot csík barna lesz, azt nyugodtan törölheted a kliensből.

2019. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!