Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a gépem?

Miért szaggat a gépem?

Figyelt kérdés
Videónézés közbe van amikor a zene is akadozik de az ritka meg netezés közbe van amikor akadozva adja be az oldalt!
2010. jún. 30. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

-Lassú a számítógéped

-Vírusos a számítógéped

-Illetve nincs videókártya driver feltéve, internetes oldal akadozásakor

Nézd meg a feladatkezelőben, használja e valami nagyon a CPU-t. Ha van állítsd le, töröld le, ha nincs rá szükséged.

Telepítsd újra az operációs rendszered, bár ha csak ezeket szoktad csinálni, amit itt leírtál tégy fel inkább Linuxot (gondolom most Windows van).

2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ment a pont az előzőnek, a legvalószínűbb egyébként a proci terheltsége azt nézd először, megy-e valami olyan task ami lefoglalja
2010. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen procid van?
2010. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

CPU típusa: Intel Celeron 430, 1800MHz (9x200)

Alaplap neve: J&W i945 Motherboard

Alaplapi lapkészlet: Intel Lakeport-G i945GC

Rendszermemória: 1015 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

DIMM1: Kingmax KLDD48F-B8MO5 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)


Videokártya Intel(R) 82945G Express Chipset Family (128 MB)


na ilyen everestből másoltam ki!

2010. jún. 30. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem csodálkoznék a helyedbe, hogy akad... amennyi sz@rság van manapság egy oldalon meg amennyi erőforrást lefoglal a böngésző, a gép meg nem túl izmos(sőt :S)

remélem legalább nem win7 van fent, amúgy én is ajánlanék egy linuxot, office helyett ott az openoffice.org(ami ingyenes ha jól tudom) vannak zenelejátszók videólejátszok szal minden van ami windowsra, csak nem zabál annyit :)

ja még codec gondok is lehetnek

2010. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen hdd? Toredezetseg mentesits, ha teheted, telepitsd ujtra az egeszet, es mond meg, ugy is szaggat-e. Mert nem extrem (fullHD) videokhoz boven elegnek kellene lennie ennek a gepnek.
2010. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te ezzel HD t nézel megcsókolom a lábad :D

intel p4 3ghz

msi 6600gt 128 mega

meg 2 kiga kingston memóriával én nem tudtam HD vidit nézni youtube on :P

ez a konfig jóval gyengébb


na am új ötlet: takarítsd ki, most volt pont egy ilyen kérdés h miért akad a gépem és a csávónak poros volt a venti meg minden mint állat és jóval melegebb lett a proci, kitakarította és ment minden :)

2010. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!