Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam cod-4et nem original...

Roxor3 kérdése:

Felraktam cod-4et nem original hanem torrentes és ugy töröltem ki hogy kitöröltem a mappáját és felakarom ujra rakni de azthiszi hogy felvan rakva közbe már letöröltem teljesen! Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kitöröltem mappát,restartoltam,keresésbe is megnéztem nem találta your unistaller-rel is cleanup-al is tisztitottam de semmi!
2010. jún. 30. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Start/futtatás -> regedit

szerkesztés/keresés keresd meg a cod4, call of duty kulcsokat és töröld.

Előbb próbáld meg ezeket a programokat, talán érnek valamit:

[link]


[link]

2010. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Futass le valami Registry cleanert. l CClear.
2010. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha eredeti lenne is fennállna ez a hiba, mert egy program törlésének nem ez a menete.


Btk.329/A. § (1) Aki az irodalmi, tudományos vagy művészeti alkotás szerzőjének a művén, előadóművésznek az előadóművészi teljesítményén, hangfelvétel előállítójának a hangfelvételén, rádió- vagy televízió-szervezetnek a műsorán, illetőleg film vagy adatbázis előállítójának a teljesítményén fennálló jogát haszonszerzés végett, vagy vagyoni hátrányt okozva megsérti, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését


a) jelentős vagyoni hátrányt okozva,


b) üzletszerűen


követik el.


(3) A büntetés


a) öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen nagy vagyoni hátrányt,


b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen jelentős vagyoni hátrányt


okozva követik el.


(4) Aki a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését vagyoni hátrányt okozva gondatlanságból követi el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyik se jó kitöröltem de semmi az Alapértelmezett-et nem engedte kitörölni!
2010. jún. 30. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

a 3.- nak egy kérdés: ezt mindenkinek bemásolod/kiirod aki leszed netről vmit???

mer akk kicsit sok dolgod lehet...

2010. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Wise Registry Cleaner kipucolja neked a hiányos vagy sérült registry bejegyzéseket, torrenten ezt is megtalálod....
2010. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ezt mindenkinek bemásolod/kiirod aki leszed netről vmit???"


Nem, csak ha meglátom a kérdését és a letöltött dolgot szerzői jog védi.


Természetesen jobb dolgom is van, mint ilyen kérdéseket keresni GYIK-en egész nap.

2010. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha letöltéshez kérnek segítséget, akkor természetesen segítek. Adok egy Steam-es, vagy EA Store-os linket.
2010. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jófiú vagy te!!!!!
2010. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!