Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megoldani a gondot?...

Hogy lehet megoldani a gondot? Nem bootol be a win10 csak tölt a karika.

Figyelt kérdés

Törölve lett fájlok a System 32 mappába és nem indult a rendszer.

Ujra rakni nem szeretném mert sok adat van az asztalon ami kell.


2019. febr. 2. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

helyreállítóból elég szerintem egy cmd parancssorból kiadni pár parancsot és megjavítja magát, csak kell szerezz egy recovery pendrive-ot, vagy a merevlemezen lévő recoveryből is lehet megoldható.


https://www.youtube.com/watch?v=qUCGpenT9so

2019. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már kész is lennél egy friss windows telepítéssel fontosabb fájlokról amúgyse árt a biztonsági másolat mondjuk felhőben NAS és pendrive, külső hdd stb. de igen meg lehet próbálni a helyreállítót is ha az nem sikerül, ha van ssd a gépben win telepites 15-20 perc es megvan ninite ről meg leszeded ami kell programok, drivereket felrakod kész.
2019. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhez egy telepítőlemez talán kéne. Szerintem nem elég "cmd parancssorból kiadni pár parancsot " mert azt sem tudni, mennyi és milyen fájl lett kitörölve. System32-ből meg egyébként sem törölgetünk fájlokat,mert mind a neve is mutatja rendszerfájlok...
2019. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Mentek a pozitív értékelések.


Úgy oldottam meg végül hogy alapértelmezettbe tudtam állítani, tudjatok ahol lehet helyreállító lemezt létrehozni.

2019. febr. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!