Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudtám eltávolítani a...

Hogy tudtám eltávolítani a most vásárolt laptopomról a telepített win 10 vagy lecserélni win 7-re?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 20:10
 1/8 DjImipapa ***** válasza:
73%
Rufus programmal kiírni egy telepítőt iso-ból, majd telepíteni....
2019. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Valószínüleg hiába törölnéd a Windows 10et, még ha valahogy felkinlódnád rá a Windows 7et, a hiányzó driverek miatt nem működne megfelelően.

A ma kapható laptopok már nem támogatják a Windows 7et.

2019. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ne tedd!

Új notebookra win7-et telepíteni, olyan mint Ferrariba kannás ukrán benzint tankolni.

Próbáld megszeretni a win10-et.

2019. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiírsz pendrive-ra egy Linuxot, és elkezded telepíteni. A formatálás után abbahagyhatod a telepítést, de akár be is fejezheted, hátha megtetszik. Ajánlom a Linux Mintet MATE kezelőfelülettel.
2019. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Felteszed a win 7 et.
2019. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Már nemsokáig lesz támogatott jövőre befejezi pályafutását, amúgy sose értettem 2019 van win7 2007be jött ki...haladni kell a fejlődéssel minden támogatás win10re jön majd én mindig az adott windows alpha béta verziója megjelenésekkor a legfrissebbet használtam izgalmas is volt és új (kivéve a vista) támogatások tucatját veszíti el a win7 nem érdemes küzdeni ellene vagy veszel almás laptopot vagy linuxra váltasz.
2019. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a notebook támogatói oldalát, hátha van fent Windows 7 driver a különféle eszközökhöz, bár attól tartok sajnos, hogy nincs és nem biztos, hogy ha feltelepíted, minden fog működni, egyáltalán található lesz -e driver amihez kell....
2019. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
82%

És akkor mi van ,ha nem lesz támogatva a hetes?Kit érdekel ez?Ez nulla információ.Mindenki tudja,hogy frissítések nélkül is lehet használni egy gépet,ha jó vírusirtód van és tűzfalad.Egyébként nekem új gyári Lenovo gépemre 1 év után lett felrakva Windows7 és azóta teljesen jól működik.Előtte gyári Win10 volt rajta,amivel csak a kínlódás volt.Tehát új gépekre is lehet régebbi Windowsokat rakni.Mellesleg Win8.1 et is lehet rakni gépedre.Win10-től még az is jobb.

Mellesleg a Windows7 támogatása ki lett tolva 2023-ig.(Igaz,kell érte valamennyit fizetni.)

[link]

2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!