Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet ez MNS-en? Le...

Mitől lehet ez MNS-en? Le vagyok tiltva, vagy csak rejtve kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Erre a konkrét példa:

egyik ismerősömnél azt látom, hogy mondjuk 3 órája ezt meg ezt írta ki (amit ugye alul mutat az msn főablaka, hogy ki, miket, mennyi ideje írt ki)...Igen ám, elérhető is volt az ismerősöm. Aztán később látom, hogy 2 órája, meg utána 20 perce ez meg ez volt neki kiírva. Holott nálam akkor nem is volt elérhető.:S Letiltott? Aztán feloldott? Vagy ez mi miatt van? Mert végig ott voltam msn-en de ő nem. Mégis írt ki dolgokat...(vagyis lehet, csak számomra nem volt ott..)


2010. júl. 1. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,vagy rejtve volt vagy pedig letiltott
2010. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem lehet elkülöníteni? Mert pl. ha rejtve volt, minek írna ki dolgokat, úgyse látja senki...annak nincs értelme.
2010. júl. 1. 09:47
 3/3 anonim válasza:
Hello én az Msn Discoverit ajánlom azthallottam hogy az jelzi ha levagy tiltva valahol belehet állítani :)
2010. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!