Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Windowsnál, hogy az alvó állapotban lévő gépem ne aktiválódjon az egér megmozdítására?

Figyelt kérdés
Bosszant, hogy miutál alvó állapotba helyezem a laptopomat, és ráteszem az egeret, rögtön visszakapcsol, vagy ha nem teszem rá csak icipicit meglököm az asztalt, akkor is. Be lehet valahogy állítani, hogy csak egérgomb megnyomására, vagy billentyűzet megnyomására ébredjen a gép?

2019. febr. 7. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem alvó állapotba tetted.
2019. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Energiagazdálkodási lehetőségeknél lesz szerintem, ahol külön tudod állítani "mikior mi történjen".
2019. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor mi az, ha nem alvó állapot? kikapcsol a képernyő, villog a power-LED, míg az összes többi alszik... És természetesen a Win-nél is azt a gombot nyomom be.
2019. febr. 7. 20:11
 4/19 A kérdező kommentje:

"És természetesen a Win-nél is azt a gombot nyomom be"

-> Vagyis a kikapcs menüből az alvó állapot pontot nyomom be, arra reagál.


#2, kerestem az energiagazdálkodásnál beállítási lehetőségeket, ennyire részleteset nem, találtam, csak azt, hogy kikapcs gombra fedlap lecsapásra, x idejű üresjáratra miként reagáljon aksi és hálózat esetén. De hogy aktiválás hogy legyen, azt már nem találom. :(

2019. febr. 7. 20:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Az Eszközkezelőben az egér tulajdonságainál az energiagazdálkodás fülön vedd ki a pipát az "Az eszköz felébresztheti a számítógépet" sor elől. Ugyanezt ugyanott a billentyűzettel is megteheted.
2019. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jé, hát nekem nincs olyanom! (Windows 10 Pro) Ez nagyon érdekes!
2019. febr. 8. 08:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Írd be a windows keresőbe, hogy "eszközkezelő". Ott van az.
2019. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 gyuripapa21 ***** válasza:
na ha ezt beírod ,akkor nincs találatot ad ki . :D
2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem megtalálta.
2019. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennyire ninca reszletezve, hogy csak egerkattintasra ebredjen, de mozgatasra meg ne. Vagy ebreszt egy eszkoz vagy nem, ez a ket vaiacio van.
2019. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!