Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell letölteni egy...

Hogyan kell letölteni egy teljesen ingyenes programot a számítógépemre, ha a letöltési opciók között nem szerepel az a böngésző, ami az én gépemen van gyárilag?

Figyelt kérdés

Tehát szabályos minden, fizettem a boltban nem csak a gépért, hanem a rajta lévő operációs rendszerért, és hogy internetes böngésző is van rajta.


Annál a programnál, amit le szeretnék tölteni, csak más (a leggyakoribb) böngészők vannak felsorolva, nekem meg a gépemen gyárilag egy ritkább van, de működik.


Tudna valaki PRIVÁTBAN segíteni?


Úgy tűnik itt nem lehet programok neveit konkrétan megnevezni, mert törlésre kerül a kérdés, pedig nincs szó szerzői jogok megsértéséről, hisz a böngészőt és operációs rendszert hivatalosan a boltban tették rá, amit le szeretnék tölteni program, az pedig egy ingyenes dolog.


Örülnék ha valaki írna privátban, és úgy talán értelmesebben kommunkálhatunk, de persze itt is jó nekem, ha érthető mit kérdeztem... Köszi!



2019. febr. 11. 11:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó, szóval a 10-es hozzászólásom az előző, ott a kérdés nyíltan, lássuk marad-e! Vagy komolyan volt benne valami gáz??? :)
2019. febr. 12. 09:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Na, így már egy kicsit világosabb. Telepíted vagy a Chrome-ot, vagy a Firefoxot és ahhoz töltöd le a megfelelőt Flash Playert. Egyszerű, mint a faék.
2019. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ezzel azt akarod mondani, hogy Edgével valóban nem fog működni az Adobe Flash Player??


Igen, csak éppen nem az Adobe Flash Player körül a világ, úgy sejtem....

Mármint nekünk nem az a lényeg, hogy mindenképp az legyen a gépen és hozzá igazítsak mindent...


Gyárilag rajta volt ez az Edge, és rákerestem, azt olvastam róla, hogy nem túl elterjedt, meg a többség addig használja, míg letölti vele az általad ajánlottakat.

De azt is olvastam, hogy nem feltétlen rossz az. Meg mi van, ha direkt úgy van kitalálva, hogy valóban ez működik jól a gépen, és ha letöltögetnék más böngészőt, akkor csak belassulna...??

Nem vagyok szakember, egyáltalán nem értek hozzá, ezért nem szoktam összevissza letöltögetni tapasztalat nélkül.


Eddig egész jól bebált ez az Edge. Bár zavaró, hogy keresésnél a bing ugrik be, de elég jól rá lehet szoktatni a google-ra.


ÉS HOGY MIÉRT KELL AZ ADOBE FLASH PLAYER? Mert honfoglalót szoktunk játszani, és az mindig kiírja, hogy kell hozzá! Egyszeri alkalommal lehet mindg engedélyezni a futását, de amúgy jobb lenne, ha le lenne töltve. SOkszor van az, hogy akadozik a játék, beí-rjuk a tippünket, de nem jelenik meg azonnal, kifutunk az időből, holott már rég leentereztük a választ, vagy van, hogy a választós kérdéseknél nem enged választani.... Ilyen hibák. Arra gyanakszom, hogy az az ok, hogy nincs Letöltve az Adobe Flash Player. Vagy talán más lehet a hiba oka?


?????

2019. febr. 12. 10:22
 14/15 DjImipapa ***** válasza:

Nem árt azért tájékozódni a flashszarral kapcsolatban...

[link]

2019. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Javaslom, szerezd be a Google Chrome-ot:

[link]

vagy a Mozilla Firefoxot:

[link]

a kettő között az a különbség, hogy az előbbit a Google - egy multinacionális nagyvállalat - fejleszti és zárt forráskódú (nem érhető el a forráskódja), az utóbbit meg egy közösséggel rendelkező alapítvány és nyílt forráskódú.


2. A Google Chrome eleve tartalmazza a Flash-t, Firefoxhoz innen:

[link]

tölthető le.


3. Az Edge is tartalmaz Adobe Flash-t de azt engedélyezni kell:

[link]

2019. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!