Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne a Powerpointba...

Hogyan lehetne a Powerpointba a prezentációt elmenteni pptx formába?

Figyelt kérdés

El kell küldenem egy projekt feladatot, ahol az egyik követelmény az, hogy pptx formába legyen elküldve.

Ez eddig oké, de amikor a mentés másként részhez érek, és ki szeretném választani, hogy pptx akkor azt nem találom.

Egyszerűen nincsen olyan formátum.

Ezt most akkor, hogy kéne megoldani??

A Microsoft office professional plus 2016 van meg nekem, szóval a frissítésnek is jónak kéne lennie.



#.pptx #formátum?!?
2019. febr. 17. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Microsoft Office PowerPont Bemutató - ként mented el, így a kiterjesztése alapból PPTX lesz.
2019. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megnyitom a Tulajdonságok résznél, és a Fájl típus: OpenDocumentum-bemutató (.odp) akkor az az?
2019. febr. 17. 18:20
 3/7 tabaki ***** válasza:
Nem. Az .odp, egy hasonló feladatú, de eltérő szerkezetű fájl. Valamit nem jól csinálsz, a PowerPointnak eleve .pptx-ben kéne mentenie. Azt már próbáltad, hogy beírod a fájlnevet, és nem választasz ki semmiféle formátumot, csak mented?
2019. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De próbáltam azt is, de nem adta ki a fajtáját.
2019. febr. 18. 18:55
 5/7 tabaki ***** válasza:
Tegnap óta nem vagyok képes rájönni, mit jelent a „nem adta ki a fajtáját” kifejezés. Esetleg a Beállításokban nincs olyasmi, hogy alaphelyzetben milyen formátumban mentsen? Holnap valószínűleg látok MS-Office-t, ha most az egyszer nem felejtem el, megpróbálok utánanézni.
2019. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Na. Nem felejtettem el, és történetesen éppen 2016-ost találtam.

Nem tudom, hogy neked mid van ehhez képest, mert nálam a pptx a lehetőséglista legtetején ékeskedik, készakarva sem lehet nem találni:

[link]

De ha az alapértelmezett formátumot akarod beállítani, a Beállításokban sincs sok keresgélni való, a Mentés részben a Mentés fájltípusa az első opció, és ott is a legfelső PowerPoint.

Más szóval: Sejtelmem sincs, hogy hogyan volt képes előállni a problémád, de én nem tudtam reprodukálni. Ha nálad a fentiek nem léteznek, az rendellenes működés, aligha lehet okosabbat tanácsolni, mint azt, hogy telepítsd újra az MS-Office-t.

2019. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.!
2019. febr. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!