Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

"lite" böngésző?

Létezik olyan böngésző vagy valamelyiknek butított kiadása ami nem használ 1 giga ramot mert nyitva van a google a háttérben?

Gyenge laptopra kellene.

Keress kérdéseket hasonló témákban: böngésző, memória

febr. 18. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok
Opera 12.18

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 18. 13:08 Privát üzenet
Nem a böngésző az ami sokat eszik, hanem a vele megnyitott oldalak. Egy natúr böngésző minden bővítmény nélkül elég keveset kér. Ugyanakkor ha nincs adblockered azzal nem spórolsz hanem még inkább pazarolsz. Van pár olyan bővítmény ami hasznodra lehet

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 18. 13:39 Privát üzenet
Lynx :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 18. 14:44 Privát üzenet
Qupzilla (Falkon), Midori, QTWeb, Dillo, Lynx.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 18. 16:50 Privát üzenet
IronPortable, ezt is megnézheted.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 18. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. A gugló nem nagyon adott nekem választ. Na majd most meglesem. :)

# 6/7Időpont febr. 19. 01:06 Privát üzenet

Naver Whale

Van 13 pinned tab-om, amit mind meg is nyitottam az előbb, hogy betöltse, illetve meg van nyitva hagyományosan 4 oldal, plusz egy élő youtube adás, valamint van kb. 7 aktív bővítményem.

Így visz kemény 343MB RAM-ot, és 0,7% CPU-t a Feladatkezelő szerint.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 19. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
NativeDesktopmediaservice virus?
Hogyan kell letölteni egy teljesen ingyenes programot a számítógépemre, ha a letöltési opciók között nem szerepel az a böngésző, ami az én gépemen van gyárilag?
Firefox böngészőből hogy tudom kitörölni, hogy ne dobjon fel javaslatokat, ha címeket gépelek be?
Miért pörög a laptop, mikor alig használom?
Hogy tudom megszüntetni a Chrome böngésző által feldobott híreket?
Streamlabs-ben beállítottam minden alertet ahogyan azt kell, OBS-ben hozzáadtam egy új böngésző ablakat és bemásoltam az alert linket és mégse jeleníti meg OBS-en ha lefuttatom a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!