Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlanátok...

PRajmund kérdése:

Milyen programot ajánlanátok filmkészítéshez? (vágáshoz, effektekhez stb. )

Figyelt kérdés

#film #mozi #szoftver #program #3D #VFX #speciális effektek
2019. febr. 18. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Adobe Premiere Pro, After Effects
2019. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én valami ingyenesre, de mégis profi programot szeretnék
2019. febr. 18. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes és profi? Sanszos hogy valamilyen Linuxos megoldás lesz. :)
2019. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
A szokásos javaslatom: [link]
2019. febr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Da Vinci Resolve + Fusion. Az ingyenes verziójuk otthoni felhasználásnál szinte semmiben nem különbözik a fizetőstől.
2019. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orosz torrent oldalakon az Adobe Premiere Pro is ingyenes...
2019. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak orosz torrent oldalakon... Ncoreos a Premiere Prom és a Photoshopom is, ismerek hivatásos producereket is akik Ncorerol szedték le és úgy vágnak
2019. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Én is "fenn vagyok" az encoron, de a programjaimat az oroszoktól szerzem be mint nagyon sok nyugat európai torrent oldal is. Az orosz "hekkerek" nagyon élen járnak, tőlük veszik át "zömmel" a nagy nyílt nemzetközi torr.oldalak is a jófajta feltört programokat. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy működjön, ne fagyjon le....


Legutóbb olyan PS-t szedtem le tőlük ami saját magát aktiválta, nem kellett vele csinálni semmi különösebbet. Ezek az " Ivánék" nagyon értik a dolgukat. A Portable Premierjük is külön tetszik... Bár a telepített fajtát jobban szeretem mivel az bővíthető...

2019. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!