Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem adnak ki bizonyos...

Miért nem adnak ki bizonyos játkokat PC-re vagy ha kiadnak akkor miért fél-,1 éves késéssel?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van a fejlesztők baromságából, hogy egy csomó olyan játékot nem andmak ki PC-re amivel én nagyon szívesen játszanék. Többek közt: NHL, NFL. Illetve ha kiadják akkor miért fél-, vagy 1 éves késéssel, mint az Xbox 360 vagy ps3? Már többször megfontoltam, hogy veszek egy kinzolt de mindig oda juottam, h qrvadrága, és annyira meg nem fontosak ezek nekem, hogy 60ezer forintot kiadjak érte... Példeául az osztálytársaim felének van xbox360-ja (igen a lányoknak is O.o) és amikor az AC2 megjelent akkor mondták, hogy hű így jó, meg úgy 100x jobb mint az 1. És nekem meg még 100 napot kellett várni, amíg megjelenik. Vagy a május 21-én megjelent Red Dead Redemption, ami egy baromijó vadnyugatos játék. Mondjuk az AC2-nél láttam, hogy elsősorban Xbox-ra készült, mert a színek megegyeznek az ABXY színeivel. Vagy ha tudtok jó XBox 360 emulátort, ami fut normálisan egy átlagos erősségű gépen akkor azt is megköszönném. Amivel nagyon szívesen játszanék, de nincs PC-re: Alan Wake, God of War, NHL 10, NFL 10, Red Dead Redemption... most ezek jutottak eszembe.
2010. júl. 1. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

És te ezeket a játékokat mind megvennéd? Pénzért?

Szerintem nem. Pontosan ezért nem adják ki. PC-re 1-2 nap alatt születik egy crack. PS3-ra nem születik, és nem is fog mostanában. Xboxhoz pedig csak ha moddolva van a konzolod, akkor fog menni a nem eredeti játék, és akiknek xboxa van, nagy része eredeti játékokat vesz.


Attól, hogy te szívesen játszanál a játékokkal a fejlesztők családja nem fog jóllakni...

2010. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, de akkor készítsenek egy normlis Biztonsági rendszert, mint pl az AC 2. Le akartam tölteni, h megnézzem milyen, de nem ment ezért látatlanba megvettem és nem csalódtam. És pont az AC 2 több, mint 10 millió eladott példánnyal dicsekedhet, ezért nem értem, hogy miért nem érdemes kiadni PC-re... És ha kiadják akkor miért csak qrvasok késéssel???
2010. júl. 2. 09:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, ha nem lenne ilyen kib*szott drága az egész játék (pc-re egy új game az 8000Ft-tól kezdődik, xbox 360-ra pedig 10000 fölött!!!) akkor szerintem nem lenne ennyi letöltő! Vagy amit még az ac 2 csinált, hogy ilyen online regisztrálós f*szság, és emiatt is nehéz volt a crack készítése... Akinek nincs meg eredetiben az AC2 annak nem teljes értékű a játék... Pont mint a legális letöltő-oladalak-adnak valamit ingyen, nagyon keveset, és ha többet akarsz, akkor fizessé'... Ez kéne, de nincs, ezért vannak letöltések, am válaszolva kérdésedre megvenném...
2010. júl. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!